Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kova Burcu Özellikleri Kadın
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101557
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70560
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Kova Burcu Özellikleri Kadın

Kova Burcu Özellikleri Kadın hakkında bilgiler

Kova burcuna mensup kadınların genel özellikleri,davranışları,karakter ve mizacı,onunla arkadaş olmak için bir erkeğin yapması gerekenler...Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Kova burcu kadını akla, zekâya ve bilgiye çok önem verir. Bu nedenle kendisiyle aynı türden olan insanlarla dostluk, arkadaşlık eder. Sosyaldir, çevresinde çok insan olur.Zaten konuşmak hayatta en sevdiği eylemlerdendir ve çevresindekileri güzel konuşmasıyla etkilediğini bilir. Zeki bir kadındır Kova burcu kadını.Her şeyi görüyor, her şeyi biliyormuş gibidir. İyi bir öğrenci sayılabilir. Yani okulu kastetmiyoruz elbette, hayat onun için bitmek tükenmek bilmeyen zevkli bir eğitim süreci gibidir.Her gün yeni yeni şeyler öğrenmek ister. Kimi zaman da işine aşırı düşkün olabilir.


Aşk zamanı

Bu zeki, bağımsız ruhlu, hatta asi ve hakikaten kendine has kadını etkilemek istediğinize göre işiniz pek kolay değil. Ama tabii aslında ona biraz da bu yüzden âşık olduğunuza göre seçimi yapan sizsiniz, sonuçlarına da katlanacaksınız. Karşınızda uysal bir kedi olmayacak, tam aksine o inandığı her şey için herkesle olduğu kadar, hatta daha da fazla savaşacak sizinle. Çünkü neyse ki kendi de yumuşak başlı, her dediğini onaylayan bir erKek istemiyor hayatında. Bir de bu kadının her durumda ayakları üzerinde durmaya kararlı olduğunu unutmayın. Analitik zekâsı ve iletişim yetenekleri muazzam olduğu için hayatının hiçbir anında sıkıcı olmayacak tabii. Bu da sizin bir yandan savaşıp bir yandan da çok eğleneceğiniz anlamına geliyor.

Kova kadınına âşık bir erkek için notlar...

Yapmanız gereken ona asla rutin bir hayatı paylaşacağınız hissini vermemek. Sıkıya gelemez çünkü bu kadın. Daha doğrusu sıkılmaya gelemez. Monotonluk tuzağına düştüğünüz an ilişkinizin felaketi olacaktır. Bir de ne yaparsanız yapın, bu kadını elde etmiş olmayacaksınız. Elli yıllık bir ilişkiden sonra bile kuş her an elinizden kaçıp gidecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Ona yaşama alanı verin ve özgürlüğünün tadını çıkarmasına müsaade edin. Aynısını sizin için o da yapacak ve böylelikle etrafınızdaki herkesin imreneceği türden bir ilişkiye adım atmış olacaksınız. Yataktayken de özgür ruhludur bu kadın. Utangaç, ne yapacağını bilemeyen bir tip değildir. Kendine çok güvenir. Bu yüzden fiziğiyle ilgili komplekslere kapılmaz. Kilo sorunu da yoktur pek.

Baştan çıkarmaya dair birkaç not daha...

Bu burçta doğan kadını anlamak kolay değildir. Her gününüzü onunla geçiriyor olsanız bile kendisini tam olarak tanıyamaz, anlayamazsınız. Her geçen gün onun yeni alışkanlıklarını, tercihlerini, zevklerini öğrenecek ve hayrete düşeceksiniz. Bir özelliği de paraya düşkün insanlardan hiç hoşlanmamasıdır. O hayatta paradan çok daha önemli şeylerin olduğuna inanır ve sadece parayla ilgilenen tipler zamanla çok sinirine dokunmaya başlar. Parayı sevebildiği nadir durumlar da yok değildir tabii. Örneğin para sayesinde ihtiyacı olan insanlara, yoksullara ve açlara yardım edebileceğini düşünürse o zaman bir itirazı olmaz. Bir arzusu da dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlamayı amaçlayan çeşitli yardım kuruluşlarına destek olmaktır. Onu baştan çıkartmak için bu Özelliklerinden yararlanın. Onunla bu tür vakıfların ve derneklerin toplantılarına katılın, bol bol bağış yapın ve böylelikle onu mutlu edin. Tabii bunu samimiyetsiz bir biçimde yapıyorsanız bu kadın gerçeği anlayacak ve sizden anında soğuyacaktır. Zeki olduğunu söylemiştik öyle değil mi?

Ne yapmalı?

Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yapmanızı ister. Siz de buna uyabilecek türden biriyseniz yaşadınız!

Minik ipucu

Sevdiği bir şiiri çerçeveletin ve ona hediye edin.

Güzellik ipucu

Size uzun ve dağınık saçlar yakışır. Saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra parmaklarınızla dağıtın ve tutam tutam spreyleyin. Daha sofistike bir görünüm istiyorsanız, saçlarınızı yassı bir fırçayla tarayarak kurutup sıcak havayı farklı yönlerden vererek hacim kazandırabilirsiniz. Sonra yüzünüze düşen saç tutamlarını geriye atın ve sprey sıkın.

Kova kadınına alınacak armağanlar...

En sevdiği renkler fuşya, kobalt mavisi ve kömür grisi. Ve tabii mavi. Kova kadınına kıyafet alacaksanız, bu renklerden birini seçin ve kesinlikle orijinal, başkalarında bulunmayan bir parça olmasına dikkat edin. Mücevher tercihinde de geçerli bu söylediğimiz. Başkalarında gördüğü bir mücevheri bu kadın asla takmaz. Kristallere de bayılır. Özellikle New Age tipi takılar söz konusuysa. İletişimle ilgili armağanları da seçebilirsiniz. Mesela orijinal ve üstün özellikleri olan bir cep telefonu mükemmel olur. Yemeğe davet edecekseniz işiniz biraz daha kolay. Çünkü bu kadın lüks düşkünü değildir ve beş yıldızlı restoranlarda yemek yemek gibi bir tutkusu yoktur. Onu canlı ve eğlenceli bir bistroya götürebilir ve sağlıklı yiyeceklerin tadını çıkartmasını sağlayabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kova

Burcu

Özellikleri

Kadın