Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İkizler Burcu Aylık Yorum
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101083
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70198
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

İkizler Burcu Aylık Yorum

İkizler Burcu Aylık Yorum Hakkında Açıklamalar


Bu ay sanki tüm geçmiş başınıza üşüşecek.. Aşk, kızgınlıklar, kırgınlıklar, umutlar, anılar, beklentiler vs.. İkizler burcu aylık yorum ile ilgili açıklamaların detaylarını öğrenmek için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.İkizler Burcu Aylık Yorum Hakkında Açıklamalar


Mars yerleşmiş iyice evinize. Yuva eviniz üzerinde rahat, baş köşeye kurulmuş. Size de ona hizmet etmek düşüyor. Sevgili İkizler Mars kiminize gerçekten bir kişiyi getirecek, bir süre sizde kalmak üzere. Bu bir yakın olabilir, kiminiz için bir sevgili olabilir, eve dönen bir eş, yakın olabilir vs. Kiminiz içinse, yeni başlayan bir ilişkinin mekanlara taşınması olabilir.

Kiminiz için ise, eski bir şeyle yüzleşme getirecek gibi. ama korkmayın bu güzel bir yüzleşme olacak. Arkasından rahatlama ve sanki bir eskimiş ve insanı adeta hasta eden bir parçanın şifalı bir elin yardımıyla kesilip atılması gibi bir etki yaratacak. Siz bundan sonra artık o geçmişle vedalaşıp yönünüzü bugüne çevirebileceksiniz. Yani özetle, bir kurtuluş, bir rahatlama, belki bir kazanım, bir zafer, bir iyileşme getirecek. En azından sanki artık onunla ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız, dikkatiniz onda takılı kalmaktan kurtulacak.

Kiminiz de bir süre evde yatmak zorunda kalabilirsiniz küçük bir tedavinin ardından. Merak etmeyin bu iyileşme adına bir dinlenme şeklinde olacak. Transit yıldızlara bakıyorum, gerçekten haritanızda çok önemli yıldız pozisyonları konuşlanmış durumda. Aranızda bugüne ve geleceğe iz bırakacak kişiler var.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

İkizler

Burcu

Aylık

Yorum

Hakkında

Açıklamalar