Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Bugünün Başak Burcu
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101083
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70198
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Bugünün Başak Burcu

Bugünün Başak Burcu Hakkında Açıklamalar
İş ortamında verimliliklerini arttırmaları gereken başak burcu insanları, aşk hayatında ise yaşadığı ilişkinin tadını çıkartamıyor ve çevresi tarafında kıskanılıyor. Para konusunda ise gayet iyi bir kazanca sahip olan başakların sıkıntı yaşamaları biraz müsrif oluşlarında kaynaklanıyor.


Bugünün Başak Burcu Hakkında Açıklamalar

İş Yaşamı

İş ortamında verimlilik sağlamanız gerekiyor. Bekleyen işler, tamamlanması gereken ve gözden kaçan konular nedeni ile yorulacaksınız. İş hayatında değişiklikler ve somut gelişmeler yaşadığınız bu dönem daha fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin yaratacağı sorunlar karşısında yapıcı olmanız ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek.

İçiniz biraz buruk. Çünkü yakında çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı uzaklara uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir.

Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna atacak ve günü onlarla cebelleşerek geçireceksiniz. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden haber alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı

İlişkinizin tadını çıkartamıyor, feci şekilde kıskanılıyorsunuz. Bunun için özel bir çaba harcamadığınızı savunsanız da dışardan pek öyle görünmüyor. Bu oyuna bir son vermelisiniz.

Para Durumu

Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni biraz müsrif oluşunuz. Ama para konularında şans her zaman sizinle. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberleriniz olacak.

Dikkat

Dönüp aldığınız bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bu bilgi sizi yanlış yönlendiriyor olabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bugünün

Başak

Burcu

Hakkında

Açıklamalar