Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcunun Aşk Hayatı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcunun Aşk Hayatı


Boğa Burcunun Aşk Hayatı YorumuBoğa burcu kadını aşk hayatını çok şık bir şekilde yaşamayı sever. Hoş kokulu ortamlarda bulunur. Zarih, sakin ve huzurludur. Boğa burcu erkeği aşk hayatını suskun, azkonuşan cool bir ortamda yaşamayı sever. Boğa burcu erkeğinin aşk yaşayabilmesi için herşeyden önce partnerine güven duyması gerekir.

Boğa Burcunun Aşk Hayatı Yorumu

Eğer bir Boğa'ysanız, Koç sizi sever; ama yorabilir. Boğa düşünsel arkadaşınız ve rehberinizdir, İkizler kozmik ilişkinizi sağlar. Yengeç sizi hayal evreninde tutuklar. Aslan size güven duygusu verir. Başakla uyumlu ve mutlu olursunuz. Terazi çelişkiler getirir ve şaşırtabilir. Akrep'le zıtlaşır; ama ondan çok şey öğrenirsiniz. Yay sizi ateşler; ama tükenebilirsiniz. Oğlak güvencelidir; ama tutuculuğu sizi sıkabilir. Kova sizin kariyerinizi etkiler; ama artı veya eksidir. Balık sizin için iyi ve güzel bir süstür ama bıkabilirsiniz.

Boğa erkeğini cezbetmek için akıllı, bakımlı ve hanımefendi olun. Hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin, siz de ilgi alanlarını biraz araştırın.

Boğa kadınına olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın yanınızdan ayrılmayacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcunun

Aşk

Hayatı

Yorumu