Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcu Yorumları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcu Yorumları


Boğa Burcu Yorumları Hakkında AçıklamalarBoğa burcundakiler ikili ilişkiler konusunda son derece güvenilir ve yardımsever insanlardır. Kolay kolay kimseye güvenmeyen boğalar bu özellikleri nedeniyle risksiz bir hayat yaşarlar.

Boğa Burcu Yorumları Hakkında Açıklamalar

İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik.

Kendinizi bir an önce toplayıp yeni başlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz. Duygusal hayatta olsun, maddi meselelerle ilgili olsun, hepsinde arzuladığınızdan da iyi neticeler almanız mümkün. Mesleğinizle ilgili sıkıntılı günler de artık geride kaldı. İşleriniz oldukça yolunda ve verimli geçecek.

Bir çok eski fırsatların karşınıza çıkması, kafınızı karıştırmasın. Ouml;zellikle geçmiş deneyimlerinizden ders almasını öğrenmişseniz, artık temkinli yaklaştığınız konularda istediğiniz sonuçları alacaksınız. Belki de, yolları kapsayan bazı anlaşmaların sonuçlarını göreceksiniz. Ret etme şansına artık sahipsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcu

Yorumları

Hakkında

Açıklamalar