Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcu Haftalık
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcu Haftalık


Boğa Burcu Haftalık YorumuBaşkalarıyla bağlantılı konulardan fazlasıyla etkilenebileceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz. Çeşitli maddi konularda önemli bir aşama kaydedebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu


Haftanın ilk günlerinde kendinizi manevi bir arayış içerisinde bulabilirsiniz. Küçük bir geziye veya yolculuğa çıkabilir, beklenmedik kişiler ile karşılaşabilirsiniz. İşiniz ile ilgili tatsız haberler alabilir, bazı sorunları düzeltmek için görev başına çağrılabilirsiniz. Hem ev, hem aile hem de iş çevrenizde ilişkiler konusunda gerginlikler yaşayabilir, beklenmedik çıkışlarla kendinize zarar verecek sözler söyleyebilirsiniz.

Hafta ortasında iş yerinizde ekstra bir çaba sergilemeniz icab edebilir, iş verenler tarafından takipte olabilirsiniz. Maddi konularda ise dikkatli olmalı, yanılgılara kolayca düşebileceğinizi hatırlamalısınız. Aşk hayatınız ile ilgili sevindirici haberleri yakın bir arkadaşınızdan alabilir, kendisi ile akşam saatlerinde vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarla bir arada olmak ve paylaşımlarda bulunmak için doğru bir zaman.

Haftanın sonunda çocuklarınızla ilgili konularda sıkıntı yaşayabilir, kendinizi baskı altında, kısıtlanmış olarak hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız dahi ağır gelebilir, kaçmayı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili sorumluluklar dahi ağır gelebilir. Ticari konularda haber alabilir, genişlemeye dair ümitleriniz büyüyebilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcu

Haftalık

Yorumu