Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları
Boğa Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları


Boğa Burcu Erkeğini Elde Etmenin YollarıBoğa burcu erkeğini etkilemek için ilk yapmanız gereken şey yemek yepmayı öğrenmek olsun. Çünkü boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol gerçekten de midesinden geçmektedir. Ayrıca ona ait olan şeylere değer verin, sahiplenin ve hatta korumaya çalışın.


Boğa Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları


Muhakkak yemek yapmayı öğrenin. Çünkü bu erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Ona ait herşeyi sahiplenin, değer verin ve korumaya çalışın. Parasını ondan önce düşünün. Har vurup harman savurmayın.Dişiliğinizi asla ihmal etmeyin. Bu erkeğin cinselliği oldukça güçlüdür. Kendinizle ilgili saç, giyim v.b konularda ani değişimler uygulamayın. Yani sizi tanıdığından saçınız siyahsa, bir müddet sonra sarı bir saçla karşısına çıkmayın.

Dürüst olun ve asla yalan söylemeyin. Ona sadık kalacağınızdan emin olmasını sağlayın.Size güven duyması için, ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin. Güzel bir sofrada, ellerinizle hazırladığınız yiyecekleri, dişiliğinizi hissettirerek sunmaya çalışın.

Sakin ortamlardan hoşlanan Boğa erkeğine, diskoya gidelim mi diye bir teklifte bulunmayın. Nezaketinden kırmayabilir ama ikincisinde hayır diyebileceğini unutmayın. Sorduğunuz soruların cevabı için günlerce bekleyebileceğinizi unutmayın. Yani anında cevap vermesini beklemeyin. Görünüşünüze özel önem verin. Sizi güzel bulmasını sağlayın.

Sizinle ilişkiye başladığında, sizi asla aldatmayacağını bilin. Nerdesin, niye aramadın, beni aldatıyor musun gibi cümleler kurmayın. Çünkü o bunu yapmaz.
İnatçı olan Boğa erkeğini, mantıklı konuşmalar yaparak ve ilişkinize verdiğiniz önemi belirterek, ona olan sevginizden bahsederek kolaylıkla esnek düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Ona destek olun, problemleri olduğunda konuşması için zorlamayın. Sadece hep yanında olduğunuzu anlamasını sağlayın. Programlı bir erKek olan Boğa, dağınık, karmaşık ve ne yaptığı, nasıl davranacağı belli olmayan bir kadına asla tahammül edemez. Onun için planlı davranmaya çalışın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcu

Erkeğini

Elde

Etmenin

Yolları