Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcu 2012 Aşk Hayatı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcu 2012 Aşk Hayatı


Boğa Burcu 2012 Aşk Hayatında Nasıl Gelişmeler Meydana Gelecek 2012 Aşk Hayatınız Hakkında Açıklamalar Nelerdir


2012 Boğa burcu aşk hayatı hakkında açıklamalar. Yılın ilk zamanlara var olan işinizde pek fazla bir değişim yok. Nisan sonu gibi uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak ama moralinizi bozmayın sonrasında planlarınızı gerçekleştirme şansı doğacak.Boğa burcu hakkında detaylı açıklamalar makalemizde yer almaktadır.


Boğa Burcu 2012 Aşk Hayatı

2012 Boğalar için inanılmaz bir sene olacak. Senenin ilk yarısında burçlarında dolaşan şanslı Jupiter onlara adeta uçucu aşklar ve romantik anlar yağdıracak.

İhtiraslı ve savaşçı Mars Kasım 2011‘de flört evinize altı haftalığına girmişti ama 2012‘nin ilk yarısı boyunca da geri hareketleriyle oradan çıkmayı bilmeyecek.

Ocak‘ın son haftasından Nisan ortasına kadar romantik hayatınızda geri hareketiyle eski aşklarınız yeniden karşınıza çıkabilir ya da birilerine ikinci bir şans verebilirsiniz.

Mars yılın ikinci yarısında romantizmden çıksa da Ağustos sonunda önce Güneş, sonra Merkür, hemen arkasından da Venüs‘ün bu evinize girmesiyle ikinci dalga romantizme hazırlıklı olun. Mars‘ın üzerine bu üçlü adeta cila yapacak.

Bütün bunlar çok eğlenceliydi sevgili Boğalar amaaaa…

Ağır abi Kuzey Ay Düğümümüzün (Karma) Eylül ayında ve diğer ağır abi Satürn‘ümüzün de Ekim ayında ilişkiler evine dalmasıyla yılın ilk yarısındaki hızlı flörtler yerini ta 2015‘e kadar ciddi ilişkilere bırakacak.

14 Kasım‘da ciddi ilişkiler evimizde bir de Güneş tutulması yaşanacak ki ondan sonra artık uzun süreli ilişkiler konusunda siz aynı siz olmayacaksınız. Nikah masasına da çıkabilirsiniz boşanma hakiminin karşısına da. Etrafınız şok olmaya hazırlıklı olsun.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcu

2012

Aşk

Hayatında

Nasıl

Gelişmeler

Meydana

Gelecek

2012

Aşk

Hayatınız

Hakkında

Açıklamal