Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Boğa Burcu 2010
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Boğa Burcu 2010


Boğa Burcu 2010 YorumuBoğa burcu 2010 yılında satürn gezegeninin verdiği güçle çok güçlü bir yıl geçirecek. Boğaların 2010 yılında hayalciliği bir kenara bırakıp gerçeklerle yüzleşmesi gerekiyor. İş hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşacak olan boğalar genel olarak başarılı bir yıl geçirecekler.

Boğa Burcu 2010 Yorumu

Sevgili boğa burçları 2010 yılında satürn gezegeni size güç verecek ki bu güce 2010 yılında fazlasıyla ihtiyacınız olacak. Hayalciliği bir kenara bırakıp gerçeklerle yüzleşmeniz gerekiyor. Geçen seneden daha güçlü olmasınız. İş hayatınızda çeşitli zorluklar çekeceksiniz fakat genel olarak başarılı olacaksınız. İş arkadaşlarınızın başarısızlıklarında boğa burçlarıda etkilenecekler. Yer yer gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Fakat sonunda kariyeriniz için sizin için en iyi olan olacaktır.

Alım satım işleriyle uğraşan boğa burçları 2010 Mayıs ayına kadar gerçekten iyi kazanacaklar. Mayıs ayında işiniz ile ilgili yeni anlaşmalar , sözleşmeler yapmak yerine gelecek için planlar yapmalısınız çünkü eylül ayında satürn gezegeninin etkileri azalacağından maddi zorluklar çekebilirsiniz.

Aşk yaşamınızda ise 2010 yılında bol bol seyahat edeceksiniz . Bir ilişki yaşamayan boğa burçları , Venüs gezegeni etkisini Mart sonu Nisan başı gibi gösterecek. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aileniz ciddi bir ilişkiye başlamanız için size baskı yapacak. Eylül ayında şirket içi aşklar gündeme gelebilir. Gizli bir aşk yaşıyorsanız 2010 yılında olayları zaman akışına bakın.

Sağlık açısından ise boğa burçları 2010 yılında fazla sinirlenmemelisiniz. Diş ve diş eti problemleri bu sene canınızı sıkacak.2010 yılının anahtar kelimesi sizler için ‘ sabır ‘ dır. Eğer sabretmeyi , alttan almayı başarabilirseniz 2010 yılı sizin için çok bereketli bir yıl olacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa

Burcu

2010

Yorumu