Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar
Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Başak burcu insanları oğlak ve boğa burcundakiler ile çok iyi anlaşabilirler. İkizler, yengeç, balık ve koç yine başak burcunun anlaşabileceği diğer burçlardır. Kova , aslan ve akreplerle anlaşamayan başaklar hakkında, terazi ve yay burçları ile ilgili yorum yapmak zordur. %100 bitkisel ürünlerimiz hakkında gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.


Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Başak burcunda doğan kişiler, çalışkan ve pratiklerdir. Sürekli eylem halindedirler sakin durmayı beceremezler. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına ağır bir çalışma gelebilir. Sorunların detayları ile uğraşmayı asla bitiremezler. Bilgiyi arayan, entelektüel kişilerdir. İyi araştırmacılar bu burçtan çıkar. Her şeye mükemmeliyetçi olarak düşünüp, kolaylıkla beğenmezler. İnsanlarla iyi diyalog kurar ancak kendilerini asla kullandırtmazlar.

Başak Burcu‘nun doğasında maddi şeylere ve şekilciliğe düşkünlük vardır. Tutumlu sayılırlar. İşlerinde güven ararlar. Geri planda çalıştıklarında çok başarılı olurlar.

Özel konuları konuşmaktan hoşlanmayan açık sözlü ve dürüsttürler. Yaradılışlarında hoşgörü yerine tartışma bulunur. Bunu yapıcı olması duygusu taşıyarak yapar. Az ama öz dostu olabilir. Çok özverili olarak çalışır, ancak lider olmayı istemez. Doğru ve yanlışı duyguları ile değil araştırıp, düşünerek bulur.

Bilinci hareket halinde yaşar ve bu enerjiyi çalışmaya döker. Bu da Onun gerçek sevgiyi anlamasına engel olabilir.

Başak bir hizmet burcudur. Ama zaman, zaman hayallere dalması ve kendine sınır koymaması gerekir. Başaklar genelde sahip olduklarından daha fazlasını hak ettiklerini düşünürler ve başarı avuçlarından kayıp gider. Duygusuz ve umursamazlık konusunda ısrarcı olabilirler.

Birçok Başak insanı halkla ilişkilere meraklıdır ve gözlemciliğe dayanan bütün işler ona çok uygundur.

Başak Burcu insanının ağzından çıkan sözler her zaman aklından geçen olmaz. Düşünceleri duyguları ile çelişebilir. Yaşamı denetledikçe mutlu olur. Sosyal yanı kuvvetli olup kıvrak zeka ile her şeyin üstesinden gelebilir. Aşırı kritikçi olması sürekli bir iç hesaplaşma yaşamasına sebep olabilir. İmkansız standartlar sadece hayatı zorlaştıracağından bunu ikili ilişkilerde aramak ve iletişim kanalı ile bu enerjiyi dağıtmak gerekir.

Başak burcunun en iyi anlaştığı burçları şöyle bir kategoride toplayabiliriz.

Çok iyi: Boğa ve Oğlak

İyi: İkizler, Yengeç, Balık ve Koç

Kötü:
Kova, Aslan ve Akrep

Ne iyi ne kötü: Terazi ve Yay

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Başak

Burcunun

En

İyi

Anlaştığı

Burçlar