Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Başak Burcu Bugünkü Falı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Başak Burcu Bugünkü Falı

Başak Burcu Bugünkü Falı Hakkında Açıklamalar

Başak burcu bu gün kendisi için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olabileceği bir gün geçirecek. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinde tutacaklardır. İlişkilerde ise biraz çaba göstermeleri sonucunda olumlu gelişmeler elde edebilirler. %100 bitkisel ürünlerimiz hakkında gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.


Başak Burcu Bugünkü Falı Hakkında Açıklamalar


Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

Çevrenizin size uygun görmeyeceği, sizin de ileride rahatsızlık duyacağınız ilişkilerden uzak durun. Ailenizden birileriyle aranızda bir süredir devam eden sorunlar bugün tekrar su yüzüne çıkabilir. Bu tatsız duruma son vermek size düşüyor. Sağlığınız için Spor yapmalısınız.

Çalışma yaşamınızda sosyal bir kişi olarak tanınıyor ve seviliyorsunuz. Hatta, herkes tarafından zor durumda olunduğu zaman, yardıma çağrılan bir kişisiniz. Fakat, çok fazla yarar payınız olan konularda, en yakınlarınızı bile görmediğiniz durumlar oluyor. Bu yönünüzü de partneriniz çok iyi biliyor ve sizi uyarıyor. Ona kulak verin.

Sevgili Başaklar bu gününün tümünde etkili olacak Ay-Kova burcu geçişi saat 09:01 itibariyle devreye giriyor. Saat 10:16 Ay-Uranüs görünümü, gündelik hayatın içinde karşılaştığımız insanlar veya bulunduğumuz ortamdaki insanlarla olan paylaşımların, yeniliklerin önemini ortaya çıkarıyor.

Birileri prensiplerimize aykırı şekilde hareket ettiğinde onunla anlaşmanın yolu, iyi dinlemekte geçiyor. Mutlaka bir yerde açık verecektir. İşte o açık sizin çıkarlarınızı korumanız için bir ışık olabilir. Ayrıca maddi dünyanın karmaşası, zorunlulukları ile sınırlanmak yerine, ruhunuzun özgür tarafını ortaya çıkarmakla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Başak

Burcu

Bugünkü

Falı

Hakkında

Açıklamalar