Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Balık Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları
Balık Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Balık Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları

Balık Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları Hakkında Bilgiler


Balık burcu erkeği Bir kez bağlandıktan sonra da bir daha o kadından ayrılamaz. Romantiktir. Hayalindeki kadını arar hep. Çoğu zaman da yanılgıya kapılır ve bulduğunu zanneder. Balık burcu erkeğini aşık etmenin yolları hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Balık burcu erkeğine âşık kadın için notlar...

Sevgiyi arayan Balık erkeği birini görür görmez âşık olur. Aşk onun için çoğu zaman ya ilk bakıştadır ya da hiç... Bir kez bağlandıktan sonra da bir daha o kadından ayrılamaz. Romantiktir. Hayalindeki kadını arar hep. Çoğu zaman da yanılgıya kapılır ve bulduğunu zanneder. Hayal kırıklıkları çok şiddetli olu: Bu hayal kırıklıkları yüzünden hayatına çok kadın girer, çıkar Bu yüzden onu çapkın zannedebilirsiniz ama değildir. Dedik ya, hayalindeki kadını aramaktadır sadece. Neden o siz olmayasınız? Bu adamın zengin hayal gücü ve duyarlılığı onu mükemmel bir âşık yapıyor. Ayrıca hayatındaki kadını oyalamayı, mutlu etmeyi onun kadar iyi bilen bir erKek de Zodyak civarında çok nadir bulunur. Siz de onun gibi romantizme ve güzelliklere düşkünseniz mükemmel bir çift olabilirsiniz. Hele bu erkeğin yaratıcılığını kamçılayacak, hayallerine ket vurmayacak biriyseniz mutluluğunuzu herkes kıskanacaktır.

Birkaç baştan çıkarma notu daha...

Balık erkekleri dünyaya hayallerini gerçekleştirmek için geldiklerini düşünürler. Bu yüzden temelde çok çalışkan olmasalar bile sadece hayalleri uğruna aşırı, çalışabilirler. (Aslında materyalist değillerdir, paranın ve mal mülkün gelip geçici olduğunu düşünürler. Yani aslında çok çalışmalarının sebebi para kazanmak veya güç edinmek değildir.) Ama hayallerinin peşine düşen, güzel şeylerin yaratıcısı olmayı hedefleyen Balık erkeği zaman zaman işten başını kaldıramayacak hale gelebilir. Özellikle de işi yaratmak, yani sanatsa. Dolayısıyla çabalarını destekleyen bir eşe ihtiyacı vardır. Onunla birlikte olmaya kararlıysanız bir kere bunu çok iyi bilmelisiniz.

Üstelik size çok âşık olduğuna göre onu herhangi bir şeye ikna etmeniz de zor olmayacaktır. Bir de tabii zaman geçirmeden onun kıskançlıklarıyla baş etmenin yollarını aramalısınız. Aksi takdirde bir Balık erkeği sevgilisi için hayatı cehennem haline getirebilir. Bunun dışında onun spi-ritüel eğilimlerini paylaşın, onunla birlikte meditasyon yapın ve hayatın anlamı üzerine düşünün. Çok yakın bir zamanda birçok bakımdan haklı olduğunu bile görebilirsiniz. Bir de Balık kadını için söylediğimiz bir şey kesinlikle Balık erkeği için de geçerli: Bu adam, duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer erkeklerde işe yarayacağına inandığınız kadınsı numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Merve KarkaSevdigim balık burcu etkilemek icin ne yapmam lazm
 • Balık

  Burcu

  Erkeğini

  Aşık

  Etmenin

  Yolları