Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ay Burcu Kova
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Ay Burcu Kova

Ay kova burcundayken oluşacak gelişmeler

Ay kova burcuna geçince kovalarda liderleşme başlar,çevresinden ilgi çeker.Çalışmaları garipleşmeye,günlük olayları gizemleşmeye doğru gider.Bu dönemlerde kova burçları azami derecede dikkatli olmaları gerekir.Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.


Ay Kova'da İken Alınacak Hayat Dersi

Çok fazla kişi ile irtibat kurma, insan, sınıf, kişilik ya da bakış açısı ayırt etmeden iletişim kurma yeteneğiniz vardır. Mantıklısınızdır ve zamanın ötesindeki bakışınız pek çok kişiyi de bu mantığın yakınına çeker. Çok kolay uyum sağlamanız sayesinde fikirlerinizi, bilgilerinizi de keyifle paylaşırsınız.

Ay'ın bu konumu sıradışı bir bakış açısını getirir. Öğrenme ve anlatmaya olan kabiliyetiniz, her zaman söyledikleriniz dinleyen bir kalabalıkla çevrelenmenizi sağlar. Farklı bakış açıları sizi çoğu zaman lider sıfatı ile karşılaştırır. Bir şeyi çok fazla isterseniz, takıntılı şekilde çalışır ve bir fanatik haline gelebilirsiniz. Çok fazla kişi ile irtibat kurma, insan, sınıf, kişilik ya da bakış açısı ayırt etmeden iletişim kurma yeteneğiniz vardır. Mantıklısınızdır ve zamanın ötesindeki bakışınız pek çok kişiyi de bu mantığın yakınına çeker. Çok kolay uyum sağlamanız sayesinde fikirlerinizi, bilgilerinizi de keyifle paylaşırsınız.

Çok arkadaş canlısısınızdır. Hoş sohbet ve ilgi çekicisinizdir. Kalabalıklar içinde yaşar ancak çok fazla yalnız kalmayı istersiniz. Tüm işlerinizin arasında kendinize mutlaka vakit ayırmalısınızdır. Bu sayede adeta şarj olur ve tüm işlerinize daha büyük bir keyif ve güç ile devam edersiniz.

Bazen aşırı kalabalık sizi boğduğunda soğuk bir kişilik sergilemeye başlayabilirsiniz. Yalnızlık özgürlüğünüzdür. Bu tehdit edildiği zaman soğuyabilirsiniz. Anneniz sizi güçlü olmanız için donatmıştır. Bu yüzden güçlü olmaya yoğun bir şekilde donanımlı ve eğilimlisinizdir. Bu yetenekleriniz çevrenizdekileri de çalışmaya yönlendirir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Ay

Kova

Burcundayken

Oluşacak

Gelişmeler,ay

Kovadayken

Alınacak

Hayat

Dersi