Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aslan Burcunun Genel Özellikleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan Burcunun Genel Özellikleri hakkında bilgiler

Aslan Burcu'nun kariyer,para,aşk,seks,sağlık,diyet & fitness olmak üzere tüm özellikleri hakkında detaylı bilgiler içeren makalemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Bu burçta ateş unsuruyla "sabit" nitelik grubunun birbirleriyle çatışacağı sanılır. Çünkü ateş, enerjik, hevesli ve pozitiftir. Buna karşın sabit grup, burcun ihtiyatlı olmasına yol açmaktadır. Fakat sanıldığı gibi bu zıt nitelikler birbirlerine zarar vermez. Aksine Aslan insanı, belli kurallara bağlanarak ateş özelliklerini daha iyi kullanabilir. Bu burcun yöneticisi olan Güneş, burca hayat verir. Gerçek kişiliğin ortaya çıkmasını sağlar. Aslan burcu, Zodyak'ın kralıdır.

Gerçek bir aslansanız mert, dürüst, açıksözlü, içi dışı bir, cömert, hayır işlerine yatkın birisiniz. Tiyatro yeteneğiniz, özellikle karakter oyunculuğunuz dikkati çekecek seviyede. Yapınızda sabit bir burcun durgun nitelikleriyle, ateş unsurunun faalliğinin yarattığı bir çelişki var. Ayrıntılarla meşgul olmaktan nefret eder, işleri bloklar halinde yapmayı tercih edersiniz. Aslan burcu kalbi ve sevgileri yönetir. İçten sevgi duyar, bundan çok hoşlanırsınız. Sevdiğinizin hayatına mutluluk getirme isteğinizde samimisiniz. Doğuştan lidersiniz. Hayatta yerinizin yetkili bir mevki, bir kuruluşun başı olduğunu sezgilerinizle bilirsiniz. Yönetme ve liderlik etme isteğiniz o kadar güçlü ki onları bastırmakta güçlük çekiyorsunuz. İçten, ateşli birisiniz, istenerek verilen sevginin değerini biliyorsunuz ve ona cömertçe karşılık veriyorsunuz. Bağımsız, kararlı, hırslı yaratılışınız insanların size hayran kalmasını sağlıyor; insanlar kendiliğinden etrafınızda toplanıyor. Güçlü bir kişiliğe sahipsiniz, çabuk kızıyorsunuz ve de çabucak bağlanıyorsunuz. İfadeniz de güçlü ve dolambaçsız. O fiziksel mıknatısınızın, yani çekiciliğinizin farkedilmesi hoşunuza gidiyor. Tiyatrodan, hayatta yüksek mevkilerden ve çocuklardan hoşlanıyorsunuz. Aslan burcu icatlara eğilimli, sezgileri güçlü bir burç. Çalışkan, dürüst, sporu da çok seven insanların burcu.. Aktif zihniniz, açık tabiatınız, cömertliğiniz ve samimiyetiniz başarı merdiveninde size çok yardımcı oluyor. Yetki elde etmek için duyduğunuz istek büyük.

Aslan burcu insanı, başa geçmek için yaratıldığına inanır ve ona göre davranır. İyi bir plancı, fevkalade bir örgütçü olduğu için kolayca tepeye tırmanabilir. Güçlü kişiliği karşısında başkaları çoğu zaman geriler. Aslan insanı, yine ateş grubundan olan Koç insanı gibi doğuştan liderdir. Ama sabit gruptan olduğu için daha iyi örgütçüdür. Güleryüzlü, neşeli, merhametli, cömert, fedakar olan Aslan burcu insanının çok dostu bulunur. Kendisinin çok önemli bir insan olduğuna inanır. Küçük yaşta eğitilmezse, küstah ve başkalarını ezmek isteyen bir tip olabilir. Herşeyin en iyisini isteyen bu insan, cömertlikle kalmaz, müşrifliğe de kalkar. Aslan insanı, güçlü ve merttir. Aldatılırsa affetmez. Gururu yüzünden de durumu kötü bile olsa, sanki herşey çok iyiymiş gibi davranır. Gerekirse Aslan kadar cesur olduğunu da gösterir, ama Koç insanı gibi saldırıya geçmez; sabit gruptan olduğu için yerinden kımıldamadan bekler. Ancak gururu yaralanırsa saldırabilir.

Aslan, sabit gruptan olduğu için tutucudur ve bir kere karar verdi mi bundan hiç vazgeçmez. Bununla birlikte yapıcı fikirlere sahiptir ve tuttuğunu koparır. Daima büyük işlere kalkışır ve ayrıntılarla fazla ilgilenmez. Ufukları çok geniştir ve bu da cesaretinin bir belirtisi sayılır. Kafasına koyduğu iş çok zor da olsa başarır. Aslan burcu insanı, liderlik isteyen işlerle örgütlemeye gereksinme duyulan bütün konularda başarılı olabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aslan

Burcunun

Genel

Özellikleri