Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aslan Burcunu Etkilemek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Aslan Burcunu Etkilemek

Aslan Burcunu Etkilemek hakkında bilgiler

Aslan burcu kadını veye erkeğini etkileme yolları...Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Aslan Erkeğini Etkileme Yöntemleri
Benim kendi keşfettiğim, bir sözüm vardır. Bir aslanın gölgesinde iki şansa sahipsiniz, ya hızlı koşmayı bileceksiniz veya onurlu bir şekilde can vereceksiniz. Evet, bu bir yerde Aslanla yaşamanın da püf noktasıdır. Çünkü Aslan burcu kraldır ve sözünün dinlenmesi ve liderliğinin kabulü konusunda oldukça inatçıdır. Muazzam bir gurura sahiptir ve gerekirse kendini dahi yok edebilecek kadar onurludur.
Sevgi konusunda en fazla dikkat ettiği şey, karşısındaki insanın ona olan sadakati ve yoğun ilgisidir. Sahip olduğu herşeyi korur, kollar ve gözetir. Kaynaklarını sevdikleri için harcamaktan çekinmez. Hatta bu konuda hiçbir Burç Aslan kadar cömert değildir. Fakat bunun doğal olarak bedelini ödemek gerekecektir. O bedel ise Aslanın mahrem bölgesine girmemektir. Onun değer verdiği herkese saygı ve sevgi gösterilmesini arzu eder. İhanet ve sadakatsizlik Aslan için onur savaşıdır. Dünyanın en vazgeçilmez insanı bile olsanız, böyle bir durumda sizi bir kalemde sildiği gibi, öleceğini bilse size bir daha şans tanımayacaktır. Aslan adı üstünde ormanlar kralı gibi, kendi alanını, kendi sırlarını ve gizliliklerini ancak ve ancak çok güvendiği kişiye açabilir. Bu kişi veya kişiler dışında hiç kimse ona ait bilgileri bilemez. Tabiki bunlara sahip olmanız için de, bunu hak etmiş olmanız gerekecektir. Hiçbir Aslan erkeği, kendisine güvenen, çok seven ve ona değer veren, saygı gösteren, sadık kalan bir kadından kolay kolay vazgeçmez. Kendisine bağlılık gösteren hiçbir dostunu yarı yolda bırakmaz.Gelelim Aslan erkeğini nasıl etkileyeceğiniz konusuna.
Herşeyden önce onu fazlasıyla sevip saymanız gerekmekte. Elinizden geldiğince ilgi göstermeli, özelliklerini övmeli hatta takdir etmelisiniz. Her fikrini benimsemeli, size uymayan bir şey varsa, onu yermeden, eleştirmeden, yargılamadan gayet dikkatli bir şekilde özen göstererek konuşmaya çalışmalısınız. Bunu yaparken de, zamanı ve zemini özellikle doğru seçmelisiniz. Sinirli ve yorgunsa, konuşmak istemiyorsa, başka sorunları varsa üstüne gitmemeli, beklemelisiniz. Aslan erkeği eğer sizi seviyorsa bilin ki, yanınızda olmaya çalışacaktır. Eğer yanınızda değilse, onu zorlamak, görmeye çalışmak, sitem etmek, rahatsız etmek kesinlikle bir işe yaramayacak aksine çabuk kaybetmenize yol açacaktır. Kendinize çok dikkat etmeli, bakımlı olmalı ve güzel giymelisiniz. Aslan erkeği bakımlı kadınlardan çok hoşlanır.Sempatik tavırlarınızla ona duyduğunuz sevgiyi göstermeli, kendinizi onun yerine koyarak neye ihtiyacı olduğunu algılamalısınız. Çevresinde bulunan başta ailesi olmak üzere sevdiği değer verdiği kişilere laf etmemeli, bilakis ondan önce onları savunmalısınız. Tümüyle pasif bir kadın olmaya çalışmanız da, Aslan erkeğini bıktırabilir. Bazı konularda yeri geldiğinde sesinizi çıkarmalı, fakat bunun dozunu çok iyi ayarlamalısınız.

Aslan Kadınını Etkileme Yöntemleri
Burçlar kuşağının alımlı, cazibeli ve hayatın güzelliklerini yaşamak taraflısı olan dişi Aslanı için kaliteli bir hayat sürmek oldukça önemlidir. O, her ne olursa olsun, kendisini mutlu edecek şeyin ne olduğun gayet iyi bildiğinden, duygularının kendisini yanıltmasına ve bu yüzden yanlış seçimler yaptırmasına asla izin vermeyecektir. Lüks ve rahat yaşamak isteği nedeniyle, tercihini daima güçlü olan kişiden veya bu istekleri kendisine sunacak kişiden yana kullanacaktır. Son derece dürüst bir kişiliğe sahip olduğu için, kim ne derse desin, akıllı davranmanın önemini gayet iyi bilir.
İsteklerini karşılayabilecek kişiyle evlilik yaptığında, bazı durumlar duygusal olarak kendini rahatsız etse de, oldukça rahat bir yaşam sağlayan kişi ile evlendiği için, kendini teselli edecek bir şeyler bulmakta gecikmez. Görüntüsünde de, bu zengin yaşamın tüm kaliteli yanlarını görebilmek mümkündür. Kimi zaman sevgi ve maddiyat konusunda tercih etmek zorunda kalsa da, tercihini doğal olarak iyi bir yaşam sürmesini sağlayacak kişiden yana kullanmakta gecikmez. Evlendikten sonra eşinin her açıdan yükselmesini arzulayacak, ona destek olacak, duygu dünyasında mutsuz olsa bile, eşinin sağladığı rahat yaşamdan dolayı sorun etmeyecek, kavuştuğu güzelliklerin tadını çıkaracaktır. Aslan kadını, herşeyden önce yaşamayı seven ve kaliteli bir şekilde hayatı sürdürmeye kararlı olduğu için, doğal olarak bunu sağlayacak kişiye yönelecektir. Gücünüz ve gücünüzü gösterme biçiminiz onu oldukça etkiler. Sizin mali durumunuza, ona sunacağınız hayata ve sizin sayenizde elde edeceklerini en ince detayına kadar hesaplar ve ona hareket eder.
Aslan kadını maddi durumu olmayan birini de aşık olabilir. Fakat bu durum bir müddet devam ettikten sonra, isyan bayrağını açabilir, istekleri konusunda diretebilir ve sağlanmadığı takdirde eşinden ayrılabilir. Bu konuda her ne kadar çok fazla maddi gözükse de, dürüst bir şekilde açık oynadığı için, kızmaya hakkınız olmamalı, en başından itibaren bu özelliğini bilerek güçlü ve kararlı bir erKek olarak yanına yanaşmalısınız. Hayatı olabildiğince çok sevmeli, yaşamın lezzetli taraflarını keşfetmeli ve ona yaşatmaya kararlı olmalısınız. her şeyinizle onu büyülemeli, gösterişli bir hayatınız olmalı, maddi açıdan oldukça iyi durumda olmalısınız. Kısacası sizin sahip olduklarınızla gurur duymalı, size hayran olmalı ve gücünüz karşısında etkilenmesini sağlamalısınız. Bir dişi Aslanla bir ömür boyu mutluluk için öncelikle bir ömür boyu sürebilecek rahat bir hayatı sağlamanız gerekecektir. Üstünlüğünüzü çevrenizdeki insanlar da kabullenmeli ve siz herkes tarafından oldukça takdir edilen biri olmalısınız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aslan

Burcunu

Etkilemek