Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aslan Burcu Kadını
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını hakkında bilgiler

Aslan burcu kadınlarının en belirgin özelliği erkeklerinin dikkatine önem vermemesidir. Eğer sevgisini kazanmak istiyorsanız birçok rekabeti kazanmaya hazır durumda büyük ihtimalle daha çok kendi dikkatlerini üstüne çekmeye çalışacaktır. Her zaman grup lideri olacaktır ve diğerleri onu bu şekilde kabul etmek zorunda kalacaktır. Bir aslan kadınının karakteristik özellikleri yaşam doluluk, beceriklilik, zariflik, güzellik ve bedensel hazlara eğilimleridir

Aslan burcu Kadını

Aslan burcu kadınlarının en belirgin özelliği erkeklerinin dikkatine önem vermemesidir. Eğer sevgisini kazanmak istiyorsanız birçok rekabeti kazanmaya hazır durumda büyük ihtimalle daha çok kendi dikkatlerini üstüne çekmeye çalışacaktır. Her zaman grup lideri olacaktır ve diğerleri onu bu şekilde kabul etmek zorunda kalacaktır. Bir aslan kadınının karakteristik özellikleri yaşam doluluk, beceriklilik, zariflik, güzellik ve bedensel hazlara eğilimleridir. Tüm bu özelliklerini sevecek, saygı duyacak ve özen gösterecek birisi için tektir fakat partneri olarak size aşırı saygı duymasını veya taparcasına sevmesini beklemeyin.


Hiçbir zaman elde edilebilir türden olmayıp, daha çok soğukkanlı bir ölçüde algılanmalıdır. Büsbütün bir erKek olmanızı ummak koşuluyla eksiksiz bir kadındır. Eğer bir aslan kadını ile nazik veya cana yakın bir şekilde karşı karşıya kalırsanız dahi diğer her kadın gibi tutkulu olacağından kandırılmamaya dikkat edin. Eğer ona bir hediye vermeyi düşünüyorsanız, normların üstünde birşey olmasına ve her hazzına karşılık gelebilecek birşey olmasına dikkat edin. Eğer sevgisini kazanmak istiyorsanız hediyeyi verirken lütfen dürüstçe kuşanın ve ona tüm içtenliğinizi, nezaketinizi ve iltifatınızı itiraf edin.
Ona kur yaparken tarz ve stil ayırt edeceğini unutmayın. Beraber bir film izledikten sonra bir yemek ısmarlamayı düşünüyorsanız dahi. Çünkü kendisi asla paradan sonra gelmeyecektir fakat eski püskü veyahutta ucube mekanlar onlar için oldukça rahat gelecektir. Dönüşte muhakkak sizlere vitrinden pahalı eşyaları ve hediyeleri gösterecektir. Bir aslan olasılıkla çoğu zaman kibirle veya gururla öne çıkar ama bu çoğu özelliği temel esaslarıdır. Hiçbir zaman kendisine normların üstünde düşünmeye yardım edemez ve bu yüzden normal olmadığını söylemeyin.
Ona kapılarınızı açacaksınız sıcakkanlı ve dürüst. Bir aslan kadını dünya üzerindeki en nazik türden kabul edilebileceği gibi her zaman sevilir, saygı duyulur ve değer verilir. Çocuklarının ihtiyaçlarına da her zaman özen gösterecektir. Aslan her zaman zeka, güçlülük, nükte ve yetenekliliğin feminin karışımlarıdır. Tüm bunlar onu karşıkonulmaz kılan özelliğidir. Size en ufak oyunları oynasa dahi ona birşeyler yapmaya yöneltmenin en iyi yolu onu övmektir. Sakın evlilikten önce bir kariyer edinmesine engel olmayın.


Aslan kadını karşı cins tarafında çoğu zaman populerdir. Ve erkeklerin dikkatlerini çekmek hoşlarına gider. Bu sebeple çoğu zamanınız kıskançlık içinde geçebilir. Hatırlayın tüm bunlar onun yeterince iyi olduğunun bir garantisini verir. ama sürekli sizinle bir sevgi ilişkisi içinde bulunacaktır. Bir aslan kızı ile zor bir dengeyi devam ettirmek zorundasınız. Sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Ama asla onu elde etmiş gibi de gözükmeyin. Tüm bunlarla başa çıkabiliyorsanız bu kadının tüm diğer erkeklerin rüyası olabilecek sevgisini kazanmış olacaksınız!

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aslan

Burcu

Kadını

Hakkında

Bilgiler