Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aslan Burcu Günlük Yorumu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu Günlük Yorumu hakkında bilgiler

Sevgili Aslanlar bugün Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile Terazi burcunda seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün, başta eğitim hayatınız olmak üzere, gündelik uğraşılarınız, kısa yolculuklar, bilgilenme, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, kardeşlerinizle olan durumunuz, iş yapma beceriniz, düşüncelerinizi paylaşım gücünüz gibi geniş alanda etkilidir .

Sevgili Aslanlar bugün Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile Terazi burcunda seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün, başta eğitim hayatınız olmak üzere, gündelik uğraşılarınız, kısa yolculuklar, bilgilenme, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, kardeşlerinizle olan durumunuz, iş yapma beceriniz, düşüncelerinizi paylaşım gücünüz gibi geniş alanda etkilidir. Bütün bu konularda geldiğiniz son noktayı tespit etmek, bundan sonrası adına oldukça işinize yarayabilir. Sizin arzunuz yakın çevrenizde bulunan insanlar başta olmak üzere herkesle güçlü şekilde iletişimde bulunmak, yaşamınızla alakalı her konuda bilgi ve deneyim alanınızı geliştirmek, sözel açıdan kuvvetli şekilde kendinizi ifade ederek asıl yapmak istediklerinize odaklanmak kısaca düşüncelerinizi hayata geçirmektir. Bu istek, gün boyu başkalarıyla fikir alışverişinizde esnek ve uyumlu tarz içinde iletişimde bulunmanızı ve farklı düşünseniz bile etrafınızdaki insanlarla anlaşabilmek için ılımlı davranmanıza, çatışma çıkmasın diye susmanıza, asıl fikirleriniz yerine başkalarının hoşuna gidecek tarzda konuşmanıza neden olabilir. Böyle davranmanızın en önemli sebebi ise içsel yönden kendi mahremiyetinizi korumak ve kendi dünyanızda huzur ve sakinliğe ulaşmaktır. Bu durum ise belli gerilime neden olabilir.

Sabaha karşı Güneş ve Satürn gezegenleri kavuşum derecesinde eşecekler. Bu oluşum, yakın çevreniz veya iş hayatınızla ilgili sorumlulukların işareti olup kişi üzerinde baskı yaratıcıdır. Koşullar kişiyi zorlayıcı olabilir. yandan kendini ispat etme, diğer taraftan insanlarla ilişki kurmak arasında mücadele yaşayabilir. Bu mücadele yorucudur. Ancak hangi konuda olursa olsun taşıyabileceğinizden daha ağır yükün altına girmemeniz en doğrusudur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aslan

Burcu

Günlük

Yorumu

Hakkında

Bilgiler