Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır hakkında bilgiler

Aslan burcu erkeğinin hoşlandığı kadın tipleri ve bir kadının aslan erkeğini etkilemesi için yapması gerekenler hakkında detaylı bilgiler içeren makalemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği gayet sert ve kıskanç bir yapıya sahiptir. Eğer aslan burcuna sahip eşiniz yada bir yakınınız varsa onun üzerine fazla gitmeyin çünkü sessiz hali gayet yanıltıcıdır. Sinirlendiğinde ani ve kırıcı tepkiler verebilirler.

Genellikle eşine karşı maço bir tavır içerisinde olacaktır fakat gerçek aşkı bulduğu zaman ondan asla vazgeçmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Sevgilinizin burcu aslan ise onu kendinize bağlamanız ve kendinizin onun gerçek aşkı olduğu konusunda ikna etmeniz için elinizdeki en büyük silah onu övmek olacaktır. İlgi görmeyi ve anlattığı şeylerin dinlenmesini çok sevecektir. Karşısında her zaman bir kitle vardır, her zaman dikkate alınan tiptedir.

Paraya karşı özel bir düşkünlükleri yoktur fakat keskin zekası ve katı yapısı sayesinde yavaş adımlar da atsa her zaman bir şekilde para kazanacaktır. Çevresini kullanmayı iyi bilen tiplerdir ve bunu ticaret hayatlarında da çok aktif bir şekilde değerlendireceklerdir.

Aslan burcu erkeğinin aşk yaşamında yöneticisi Güneş‘tir ve güneş yönettiği kişilere özel bir güç, ayrı bir dayanıklılık ve sıradışı bir yaşam enerjisi katacaktır. Bu yüzden aslan burcu erkekler genellikle hayata olumlu pencerelerden bakmayı başaran ve bununla birlikte olabildiğine gerçekçi bir yapıya sahiptir. Sıcacık kalpleri onları insanlar hakkında ön yargıdan uzak tutmaya yöneltir. Fakat kesinlikle zıddına gidilmemelidir

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aslan

Burcu

Erkeği

Nasıl

Kadınlardan

Hoşlanır