Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Akrep Burcunun Gezegeni
Konu hakkında merak ettiklerinizi uzmanımıza sormak için hemen tıklayın.

Akrep Burcunun Gezegeni

Akrep Burcunun Gezegeni hakkında bilgiler.

  Akrep'ler kendi burçlarina gösterilen tepkiden bikmislardir. Onlarin acimasiz ve tehlikeli oluslari varsayimi yanlistir. Ancak savunurken bu özelliklerini ortaya çikarabilir.
 

GEZEGENLER AKREP BURCUNDA
 
AY’I AKREP BURCUNDA OLAN KİŞİLERİN HER SORUNU DUYGUSAL BİR
PATLAMAYA NEDEN OLABİLİR.
 
   İnatçılıkları, önlerindeki en büyük engellerden biridir. Kendilerine meydan okumaya kalkan kişilere karşı çok güçlü tepkileri olur. Kıskançlık eğilimi göze batacak kadar barizdir. Zarar gördüklerine inandıklarında kesinlikle kin besler, er ya da geç öç almak isterler. Bu zelliklerinin farkına varırlarsa, bu tür yıkıcı duyguları frenleyebilirler ama objektif olmakta zorlanırlar. Bu tip duyguların olumsuz ifadesi psikolojik dengelerini kolayca bozabilir. Başarmak için fiziksel enerjilerini yükseltmeleri gerekebilir. Eğer motivasyon olumlu yönlendirilirse, istedikleri her şeyi başarabilirler.
 
AY AKREP BURCUNDA
 
   Ay Akrep burcunda düşer. Bu konumda doğanlar, duygularını ifade ederken ihtiraslı olabilirler. Duyguları güçlü ve yoğundur. Sevgileri, nefretleri, tüm duyguları inanılmayacak kadar zengindir. Kişisel sorunlarıyla başa çıkmakta başarılı olsalar da, psikolojik problemler yaratmakta da bir o kadar ustadırlar. Hayatları çok inişli çıkışlı olabilir. Her sorunları, uygusal bir patlamaya neden olabilir. En küçük sorun karşısında bile uzun ve derin düşüncelere dalarlar. Her şeyi en küçük ayrıntısına kadar ölçüp biçerek bir sonuç çıkarırlar. Şüpheci yapıları, havadan nem kaparak işi abartmalarına neden olabilir.
 
MERKÜR AKREP BURCUNDA
 
   Merkür Akrep burcundayken doğanlar, inatçı, eleştirici, direkt ve şüpheci kişilerdir. Merkür’ün yansıttığı mantık ve gerçekçilikle Akrep’in derinliği birleşince, özellikle araştırmacılar, eleştirmenler, yazarlar, danışmanlar, avukatlar, düşünürler, kimyagerler, fotoğrafçılar ve bilim adamları için iyi bir konumlanma sayılabilir.
 
   Bu durumda, Yükselen Burç üzerinde olmadığı sürece, Merkür fazla konuşmayı teşvik eder durumda değildir. Daha çok düşünmeye vakit ayırmayı severler, hatta kişi, her zaman olduğundan daha içe dönük olabilir. Azim ve sorunların kaynağına inme arzusu, önemli ve güçlü özellikleridir.
 
   Merkür, özellikle Mars’tan etkileşim alıyorsa sivri dillilik göstergesi olabilir. Hatta kişileri, savunma hakkı vermeden, kafalarındaki kalıba sokma meyillerinden dolayı, suçsuz olsalar bile, zor durumlara düşürebilirler.
 
 
EŞİNİZİN VENÜS’Ü AKREP BURCUNDAYSA, GİZEMLİ TAVIRLARI, TUTKULARI VE KISKANÇLIĞIYLA ONU TAKİP ETMENİZ GÜÇLEŞEBİLİR.
 
VENÜS AKREP BURCUNDA
 
  
Venüs Akrep burcunda zararlıdır. Bu konumda doğan kişiler, yaşamlarında cinselliği uç noktalarda yaşamayı severler.
Cinsel potansiyelleri yüksektir, bu yüksek enerjiyi başka alanlara kanalize edebilirlerse çok verimli olurlar.
Aksi takdirde kontrol edilemeyen enerji kişiye zarar verici boyutlara gelebilir. Her konuda tutku yaşarlar. Bunlara kıskançlık ve gizli yanlar eklenince, eşleri onları takip etmekte oldukça yorulabilir.
 
   Venüs aynı zamanda artistik yeteneğin de göstergesidir. Venüs’ü Akrep’te olan
bir sanatçının işlediği konular genelde, ya cinsellikle ilgilidir ya da hayatın gizemini sorgulayan derin temalardır. Son derece girift renk harmonileriyle
yarattığı eserler, kendi başına bir ekol olma niteliğinde olabilir.
Ticari zihniyetleri de her konuda maddî kazanç getirecek derecede gelişkin ve pratiktir.
 
MARS AKREP BURCUNDA
 
  
Mars Akrep burcunda yardımcı yöneticidir. Plüton’un keşfinden önce Akrep burcunun yöneticisi Mars kabul edilmekteydi. Modern astrolojide hâlâ Mars’ın Akrep’te
güçlü olduğu kabul ediliyor. Bu konumda doğanların, şehvetlerine karşılık verebilecek bir eşe ihtiyaçları vardır. Seks, yaşamlarında önemli bir yer tutar. Cinsellik ile bütünleştirilmemiş bir birliktelik yaşıyorlarsa, öfke ve kızgınlıkları artar. Kıskançlıkları karşılıklı ilişkilerinde sürekli
problemler yaratabilir. Onlar için affetmek ya da unutmak zor olabilir. Kapalı bir kutu gibi
ağzı sıkı olabilir, eğer bir problemleri varsa, en yakın arkadaşları bile doğruyu çözmekte  zorlanabilir.
 
   Bu yerleşim mühendislik, madencilik ve profesyonel şarap ticareti için iyi bir konumlanmadır. Para kazanmak onlar için zevkli olabilir fakat psikolojik tatmin onlar için daha önemlidir. Kariyerleri doğrudan duygusal tatmine bağlıdır.
 
   Eğer Venüs ve Jüpiter açıları da destekliyorsa, gereğinden fazla yiyecek ve içeceğe düşkün olabilirler. Akrep’te olan Mars’ın fiziksel enerjisiyle doğanlar, enerji getiren egzersizlerden zevk alırlar ve Spor müsabakalarında çok başarılı olabilirler.
 
SATÜRN AKREP BURCUNDAYKEN DOĞANLAR, SIRA DIŞI İŞ ZEKALARIYLA GENELLİKLE BÜYÜK İŞLETMELERDE VE ULUSLARARASI PARA PİYASALARINDA ÇOK BAŞARILI OLURLAR.
 
JÜPİTER AKREP BURCUNDA
 
   Jüpiter Akrep burcunda azmin göstergesidir. Bu konumda doğanlar, hayatı dolu dolu yaşamayı severler. Yaptıkları her hareket duygusaldır. İsteklerine ulaşmak için gayretli ve girişkendirler. Yüksek motivasyonlarıyla arzu ettikleri her şeyi gerçekleştirebilirler. Akrep, yarım işlere tahammülsüzlüğü, Jüpiter ise azmi belirtir. Bu konumlanma, hayatın her döneminde gelişme göstermek isteyen bir karakter yaratır. Bu bireyler hem kariyerlerinde hem de duygusal yaşamlarında ileriye doğru adım attıklarını hissetmek isterler.
 
   Hareket, onların atasözü gibidir ve hiçbir şey için ılımlılık göstermezler.
Her şeyi merak ederler ve ilgilendikleri konuyu en iyi şekilde yapmak gibi
eğilimleri vardır. Güneş, Ay ve Jüpiter arasında rahat açılar varsa, yaşamları kolay olur, rahatlarına düşkünlük artabilir ve belirli bir düzene girme ihtiyacı duyabilirler. Aynı zamanda bu insanlar oldukça cömerttirler. Sözlü ikna yetenekleri güçlüdür. Özellikle avukat olmak için olumlu bir yerleşim sayılır. Büyük başarıların göstergesi olabilir.
 
SATÜRN AKREP BURCUNDA
 
   Satürn Akrep burcunda iken doğanlar,isteklerini başarmada çok kararlıdırlar. Bazen verdikleri duygusal kararlar, hiçbir şey  söylemeden çekip gitmelerine sebep olabilir. Fakat Akrep genellikle Satürn’ün tedbirliliğini önler niteliktedir. İnatçı ve sabit fikirlilik eğilimi gösterebilirler. Amaçları uğruna yanıp tutuşuyorlarsa, başka kişileri saf dışı bırakmak için acımasız davranabilirler. Çok sert etkileşimde insafsızlık su yüzüne çıkabilir. Arzuların tamamını ifade etme zorlukları yaşanabilir. Akrep’teki Satürn, karşılıklı ilişkilerde zorlayan ve kökeninde psikolojik rahatsızlıkları barındıran cinsel problemleri de belli edebilir.
 
   Horoskop bütün olarak olumsuz etkileşim altındaysa, bu kişi aksi karakterli, karanlık düşünceli, melankolik biri olabilir.
 
 
NEPTÜN AKREP’TEYKEN DOĞANLAR, KENDİLERİNİ YENİK HİSSETTİKLERİ ZAMAN, HOROSKOPLARI DA ZAYIFSA, UYUŞTURUCU VEYA ALKOL MÜPTELASI OLABİLİRLER.
 
URANÜS AKREP BURCUNDA

   Uranüs Akrep burcunda yükselir. Bu konum aslında Uranüs’ün en zor anlaşılır konumlarından biridir. Uranüs, Akrep burcunu kuvvetlendirmekte, bu da burcun gücünün doğrudan yükselmesini sağlamaktadır. Uranüs’ün dinamik gücü, Akrep’in duygusal yoğunluğuna eklendiğinde, kişinin yüksek enerjisini gösterebilir. Oldukça cesurdurlar fakat bu yönlerini saklamaya çalışırlar. Kontrollerinin ve güçlerinin kaybı gibi değerlendirdikleri için, duygularını göstermekten hoşlanmazlar. Soğukkanlı yapılarıyla en zor anlarında bile,
sakin gözükmeye, sinir ve nefret gibi duygularını yansıtmamaya çalışırlar. Büyük başarılar ve manevî tatmin kazanmak için çalışırlar.Yürüyüşleri ve davranışları,karşı cinsi kolay etkiler. Başarılı olmak için cinsel dürtülerini sürekli kullanabilirler. Uranüs Akrep’te, tıpla ilgili gelişmeleri de hızlandırabilir.Bu konumda doğanlar bilim alanında ilginç buluşların sahibi olabilirler. 1891-1898, 1975-1981 arasında burada bulunan Uranüs, Akrep’te tekrar 2060’larda bulunacak.
 
NEPTÜN AKREP BURCUNDA
 
   Neptün Akrep Burcunda’nda 1956-1970 yılları arasında bulunmuştu. Bu devrede Sputnik fırlatılmış, Ay’a ilk insan gönderilmiş, ilk kalp nakli yapılmıştı. Ayrıca hippilerin, pankçıların ve hard-rock hayranlarının arttığı bir devredir.
 
   Neptün’ün ilüzyonu kendini farklı bir şekilde yansıtmıştır. Bu nesil ve bir önceki nesil arasında daha dramatik bir farklılık olabilir.
Bu insanların birçoğu temiz, nezih bir yaşam için çok fazla şeyle savaşmak zorunda kalmışlardır. Öte yandan, eğer önlerine olumlu fırsatlar gelirse, inanılmaz şekilde başarı da gösterebilirler. Akrep’in duygusal yoğunluğu, Neptün tarafından artırılmıştır. Enerjileri iyi
yönlendirilebilirse, duygularını sanatın herhangi bir dalında da ifade edebilirler. Gerçi hassas olduklarından, duygusal yaşamları biraz problemli olabilir ama Venüs ve Ay etkileşimi destekliyorsa, başarılı sanatçılar olarak gündeme gelebilirler. Sert Venüs ve Mars etkileşimi söz konusuysa, cinsel konularda aşırı eğilimleri de bulunabilir.
 
 
PLÜTON AKREP BURCUNDA 1983-1995 ARASINDA BULUNDU. BU DÖNEMDE MATERYALİST YAKLAŞIM, İNSANî DUYGULARIN ÖNÜNE GEÇTİ.
 
PLÜTON AKREP BURCUNDA
 
   Plüton Akrep burcunda yöneticidir. 1983’ten 1995’e kadar burada kalan Plüton, tüm dünyada zorlu değişimlerin yaşandığı yıllardır. Plüton’un dersleri çok zor bir yoldan öğrenilir. Bu dönem dünyada, toprak, yiyecek ve petrol stoklarının sonuna kadar kullanılmaya zorlandığı bir dönemdir. Dünya kaynakları hızla tüketilerek, doğru yolda kullanılmamış sayılabilir.
Materyalist yaklaşım, insanî duygular üzerine hâkim olmuş, para kazanma arzusu artmış, ekonomik konularda yeni kanunlar getirilmiştir. Genelde tüm dünyada negatif bir etkileşim söz konusu olmuştur. Cinsellikteki özgürlük anlayışı yanlış algılanmış, tedbirsizlik yüzünden bulaşıcı hastalıkların artmasına sebep olmuştur. AIDS’in yaygınlaşması bu devreye rastlamıştır. Şu an henüz genç veya çocuk olan Plüton’u Akrep’te doğanlar için güç ve yetki çok önemli olacaktır. Bu nedenle politika ve ekonomiye ilgi duyabilir, olabildiğince yüksek pozisyonlara yerleşmek isteyebilirler. Bu etkiler, müzik ve moda gibi alanlarda da kendisini gösterebilir. Akrep’in rengi olan siyahın 1980’lerin modasında üstünlük sağlaması ve aynı dönemde heavy metal müziğin ortaya çıkması da tesadüfi değildir. Haritaları sert etkileşim altındaysa psikolojik problemler yaşanabilir. Eğer Güneş veya Ay Akrep burcundaysa bu enerji daha güçlü ve daha etkili olabilir. Fakat kişi, böylesi yüksek bir enerjiyi kontrol altına almayı başaramazsa yıkıcı olabilir. Zodyak’ta 248 yılda bir, aynı yere gelen Plüton’un
bir sonraki Akrep geçişini şüphesiz yaşayamayacağız!
 
 
ŞİRON AKREP BURCUNDA
 
   Şiron Akrep burcunda iken doğanlar, kendileri için önemli olan kişileri erken yaşlarda kaybedebilirler. Ölüm teması ile çocukluklarında karşılaşabilirler. Bu, Şiron için oldukça
sert bir yerleşimdir. Çocukluklarında korkutucu olaylar da yaşamış olabilirler. Bu nedenle bilinçaltları kötü anılarla doludur. Genelde onların medyumluk yönleri ve duru görü yetileri gelişmiştir. Gördükleri rüyalar onlara pek çok şey ifade edebilir. Parapsikolojiye ilgileri olabilir. Cinsel konularda garip saplantılar görülebilir. Çok sert açılarda işkence veya cinsel taciz yaşamış olmaları da mümkündür. Şiron, olumlu etkileşim alıyorsa, psikolog ve psikiyatr olmak için çok elverişli bir ortam yaratabilir. Uzun araştırma saatleri ile değişik ve
yapıcı tedavi teknikleri geliştirebilirler.
 
KUZEY DÜĞÜM AKREP BURCUNDA
 
   Kuzey Düğum Akrep burcunda doğanlar yaşamları boyunca pek çok dramatik değişim geçirebilir, bunlara ayak uydurmakta zorlanabilirler. Hayata yaklaşımları
genelde yorgundur. Bu konumda güney düğüm Boğa’dadır. Fiziksel olarak çok güçlü kişilerdir. Günlük yaşamlarında çok aktif olacakları işleri tercih edip, enerjilerini sonuna kadar harcama meyilleri olabilir. Duygusal yaşamlarında zorluklarla karşılaşabilirler. 

 

 

 

 

Etiketler: Akrep burcu,akrep burcunun,burçlar akrep burcu,akrep burcunun özelliği,akrep burcu özellikleri,akrep burcu erkek,günlük akrep burcu,akrep burcu günlük,akrep günlük burcu,akrep burcu erkekleri,akrep burcu erkeği,akrep burcu kadını,akrep burcu günlük burç,akrep burcu 2011,2011 akrep burcu,akrep burcu kadın,akrep burcu kadınları,akrep burcu fal,akrep burcu günlük fal,akrep burcu falı,akrep burcu günlük falı,akrep burcunun günlük falı,akrep burcu yorumu,akrep burcunun yorumu,akrep burcu yorumları,akrep burcunun günlük yorumu,akrep burcu günlük yorumu,yükselen akrep burcu,akrep burcu günlük yorum,akrep burcu yükseleni,akrep burcu günlük burç yorumları,günlük akrep burcu yorumları,akrep burcunun yükseleni,akrep burcunun anlaştığı burçlar,akrep burcu günlük burç yorumları,akrep burcu günlük fal yorumu,akrep burcu 2011 yorumu,2011 akrep burcu yorumu,2011 akrep burcu yorumları,akrep burcu erkeğinin özellikleri,akrep burcunun erkeğinin özellikleri,akrep burcu kadını özellikleri,akrep burcu kadının özellikleri,bugün akrep burcu,akrep burcu 2010,2010 akrep burcu,akrep burcu erkeği özellikleri,ay burcu akrep,akrep burcu özellikleri kadın,akrep burcunun özellikleri kadın,akrep ve akrep burcunun uyumu,akrep burcu aşk,akrep burcunun özellikleri erkek,erKek akrep burcunun özellikleri,akrep erkek burcunun özellikleri,akrep burcu özellikleri erkek,akrep burcu bu gün,bugünkü akrep burcu,akrep burcu kadınının özellikleri,akrep burcu ünlüler,akrep burcu ünlüleri,akrep burcu bügün,akrep burcunda bugün,akrep burcunun ünlüleri,akrep burcunun taşı,akrep burcu taşı,akrep burcunun bugünkü yorumu,akrep burcunun taşları,akrep burcu bugünkü yorumu,bugünkü akrep burcu yorumu,akrep burcu taşları,rezzan kiraz akrep burcu,bugünkü akrep burcu yorumları,akrep burcu aşk hayatı,akrep burcunun aşk hayatı,akrep burcu hangi ay,akrep burcu tarihi,akrep burcu mart2011,akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları,bugünkü akrep burcu yorumu,akrep burcunun özellikleri ,akrep burcu tarihleri,haftalık akrep burcu,akrep burcu uzaman tv,akrep burcu hangi burçlarla anlaşır,akrep burcu tarih,akrep burcu 2011 aşk hayatı,2011 akrep burcu aşk hayatı,akrep burcu aylık yorum,yengeç ve akrep burcunun uyumu,2011 yılı akrep burcu,akrep burcu 2010 yorumu,2010 akrep burcu yorumu,akrep ve ikizler burcunun uyumu,ikizler ve akrep burcunun uyumu,yükselen akrep burcunun özellikleri


Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler
 • 2010 Akrep Burcu
 • 2010 Akrep Burcu Yorumu
 • 2011 Akrep Burcu
 • 2011 Akrep Burcu Aşk Hayatı
 • 2011 Akrep Burcu Yorumları
 • 2011 Akrep Burcu Yorumu
 • 2011 Yılı Akrep Burcu
 • 2012 Akrep Burcu
 • 2012 Akrep Burcu Aşk Hayatı
 • 2012 Akrep Burcu Rezzan Kiraz
 • 2012 Akrep Burcu Yorumları
 • 2012 Akrep Burcu Yorumu
 • 2013 Akrep Burcu
 • 2013 Akrep Burcu Aşk Hayatı
 • 2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı
 • 2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı
 • 2013 Akrep Burcu Rezzan Kiraz
 • 2013 Akrep Burcu Yorumları
 • 2013 Akrep Burcu Yorumu
 • Akrep Burcu
 • Akrep Burcu 2010
 • Akrep Burcu 2010 Aşk Hayatı
 • Akrep Burcu 2010 Yorumu
 • Akrep Burcu 2011
 • Akrep Burcu 2011 Aşk Hayatı
 • Akrep Burcu 2011 Yorumu
 • Akrep Burcu 2012
 • Akrep Burcu 2012 Aşk
 • Akrep Burcu 2012 Aşk Hayatı
 • Akrep Burcu 2012 Rezzan Kiraz
 • Akrep Burcu 2012 Yorumları
 • Akrep Burcu 2012 Yorumu
 • Akrep Burcu 2013
 • Akrep Burcu 2013 Aşk
 • Akrep Burcu 2013 Aşk Hayatı
 • Akrep Burcu 2013 Rezzan Kiraz
 • Akrep Burcu 2013 Yorumları
 • Akrep Burcu 2013 Yorumu
 • Akrep Burcu Anlaştığı Burçlar
 • Akrep Burcu Aşk
 • Akrep Burcu Aşk Hayatı
 • Akrep Burcu Aşk Uyumu
 • Akrep Burcu Aylık Yorum
 • Akrep Burcu Bebeği
 • Akrep Burcu Bu Hafta
 • Akrep Burcu Çocuğu
 • Akrep Burcu Çocuğunun Özellikleri
 • Akrep Burcu Diyeti
 • Akrep Burcu Erkeği
 • Akrep Burcu Erkeği 2012
 • Akrep Burcu Erkeği 2013
 • Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır
 • Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır
 • Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?
 • Akrep Burcu Erkeği Özellikleri
 • Akrep Burcu Erkeği Ve Aşk
 • Akrep Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler
 • Akrep Burcu Erkeğine Hediye
 • Akrep Burcu Erkeğini Elde Etmenin Yolları
 • Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
 • Akrep Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar
 • Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri
 • Akrep Burcu Erkek
 • Akrep Burcu Erkekleri
 • Akrep Burcu Genel Özellikleri
 • Akrep Burcu Genel Özellikleri
 • Akrep Burcu Genel Yaşam
 • Akrep Burcu Gezegeni
 • Akrep Burcu Haftalık Yorum
 • Akrep Burcu Hangi Ay
 • Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır
 • Akrep Burcu Hangi Grup
 • Akrep Burcu Hangi Grupta
 • Akrep Burcu Hangi Tarihler
 • Akrep Burcu Hastalıkları
 • Akrep Burcu Hediye
 • Akrep Burcu Hediyeleri
 • Akrep Burcu İle İlgili Herşey
 • Akrep Burcu Kadın
 • Akrep Burcu Kadını
 • Akrep Burcu Kadını 2012
 • Akrep Burcu Kadını 2013
 • Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları
 • Akrep Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar
 • Akrep Burcu Kadınının Özellikleri
 • Akrep Burcu Kadınları
 • Akrep Burcu Kimlik Kartı
 • Akrep Burcu Kızı
 • Akrep Burcu Mart 2011
 • Akrep Burcu Meslekleri
 • Akrep Burcu Müneccim
 • Akrep Burcu Olan Ünlüler
 • Akrep Burcu Özellikleri
 • Akrep Burcu Özellikleri Erkek
 • Akrep Burcu Özellikleri Kadın
 • Akrep Burcu Sosyalite
 • Akrep Burcu Tarih
 • Akrep Burcu Tarihi
 • Akrep Burcu Tarihleri
 • Akrep Burcu Taşı
 • Akrep Burcu Taşları
 • Akrep Burcu Uğurlu Taşı
 • Akrep Burcu Ünlüler
 • Akrep Burcu Ünlüleri
 • Akrep Burcu Ve Evlilik
 • Akrep Burcu Ve Hediye
 • Akrep Burcu Ve Özellikleri
 • Akrep Burcu Ve Sağlık
 • Akrep Burcu Yükseleni
 • Akrep Burcuna Dair
 • Akrep Burcunda Aşk
 • Akrep Burcunda Cinsellik
 • Akrep Burcunda Doğan Ünlüler
 • Akrep Burcunda Olan Ünlüler
 • Akrep Burcunda Türk Ünlüler
 • Akrep Burcundaki Türk Ünlüler
 • Akrep Burcundaki Ünlüler
 • Akrep Burcunun
 • Akrep Burcunun Anlamı
 • Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar
 • Akrep Burcunun Aşk Hayatı
 • Akrep Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar
 • Akrep Burcunun Erkeğinin Özellikleri
 • Akrep Burcunun Genel Özellikleri
 • Akrep Burcunun Gezegeni
 • Akrep Burcunun Kokusu
 • Akrep Burcunun Özelliği
 • Akrep Burcunun Özellikleri
 • Akrep Burcunun Özellikleri
 • Akrep Burcunun Özellikleri Erkek
 • Akrep Burcunun Taşı
 • Akrep Burcunun Taşı Nedir
 • Akrep Burcunun Taşları
 • Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı
 • Akrep Burcunun Uğurlu Taşı
 • Akrep Burcunun Ünlüleri
 • Akrep Burcunun Yükseleni
 • Akrep Burcunun Yükseleni Nedir
 • Akrep Burcuyla Anlaşan Burçlar
 • Akrep Burcuyla İlgili Herşey
 • Akrep Burcuyla İyi Anlaşan Burçlar
 • Akrep Erkek Burcunun Özellikleri
 • Akrep Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Aslan Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Başak Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Boğa Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve İkizler Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Kova Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Oğlak Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Terazi Burcunun Uyumu
 • Akrep Ve Yay Burcunun Uyumu
 • Aslan Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Aslan Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Astroloji Ve Akrep Burcu
 • Ay Akrep Burcunda
 • Ay Burcu Akrep
 • Ay Burcu Akrep Olan Kadınlar
 • Balık Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Biraz Da Epope: Gölgeler Dünyasının Kralı
 • Boğa Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Burçlar Akrep Burcu
 • Erkek Akrep Burcunun Özellikleri
 • Filiz Mete Akrep Burcu 2012
 • İkizler Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Rezzan Kiraz Akrep Burcu
 • Susan Miller 2012 Akrep Burcu
 • Susan Miller 2013 Akrep Burcu
 • Venüs Akrep Burcunda
 • Yay Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Yengeç Ve Akrep Burcunun Uyumu
 • Yükselen Akrep Burcu
 • Yükselen Akrep Burcunun Özellikleri
 • Yükselen Burç Akrep
 • Akrep

  Burcunun

  Gezegeni

  Hakkında

  Merak

  Ettikleriniz