Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Akrep Burcu Erkeği Özellikleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

2011 Akrep Burcu Erkeği Özellikleri hakkında bilgiler.


Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker.Akrep burcu hakkında daha fazla bilgi almak için makalemizi inceleyiniz.

Bu burcun erkeği birçok kişinin etkilendiği, hayran olduğu türden biridir. Su grubuna mensup olduğu için duygusal hayatı çok derin ve biraz da karanlıktır. Kafası analitik çalışır, sorunları kolayca çözümleyebilirle gibi bir yetisi vardır. Ama tabii söz konusu olan başkalarının sorunlarıysa... Kadınlar tarafından çok aranan biri olduğu için de kendini beğenmiş, hatta kibirli olabilir. En önemli özelliği, aklına koyduğunu mutlaka yapmasıdır. Akrep erkekleri içkiye, bağımlılık yapan maddelere düşkün olurlar. Belki bunun bir nedeni de alkolün etkisiyle kendilerine koydukları ya da başkalarının dayattığı sınırlan daha kolay aşabilmeleridir. Zaten iki kadeh içtikten sonra enerjik bir biçimde konuşmaya başladıklarını gözlemleyebilirsiniz.

Lüks tutkunu olurlar. Hayatlarında her şeyin en kalitelisinin var olmasını isterler. Bu, evlerindeki en küçük bir objeden arkadaşlarına, sevgililerine kadar geçerli olan bir özelliktir. Onlar için her şey öncelikle kendileri için var olmalıdır. Başkaları adına bir şey yapma dürtüsü onlarda nadiren ortaya çıkar. Akrep erkekleri yakışıklı olmayabilirler ama her durumda güzel bakmayı bilirler. Sadece konuşmaları veya seçtikleri sözcüklerle değil, bakışlarıyla da etkilerler karşılarındaki kişiyi. Bir özellikleri de çok inatçı olmalarıdır. Onların inatlarıyla başa çıkmanın imkânı yoktur. Çevreleriyle daima iyi ilişkiler kuran Akrep erkeklerinin damarına basmamak gerekir. Öfkeleri korkunçtur çünkü.

Aşk zamanı

Akrep burcu erkeği sekse ve kadınlara düşkün biri olarak tanınır. Çok genç yaşlarda tanışmıştır cinsellikle. Ve sonrasında hayatında bir kadının olmadığı an yaşamamıştır. Tıpkı Trevani-an'ın Shibumi adlı romanının kahramanı Nikolay Hel gibi. Hayatından birçok kadın geçmiş olan bu tecrübeli erkeği elde etmek de doğal olarak hiç kolay değildir. Bu tutkulu erKek aynı zamanda sahiplenmeyi arzular. Her şeyde olduğu gibi aşkta da kazanan olmak zorunda hisseder kendini. Ayrıca çok kıskançtır.

Akrep erkeklerinin bir özellikleri de tıpkı Zümrüdü Anka kuşu gibi yandıkları zaman bile küllerinden yeniden doğabilme yetisine sahip olmalarıdır. Aşkta hayal kırıklığı Akrep erkeklerini adeta yıkar, ancak çok geçmeden yeni aşkların peşine düşer ve eskisinden de enerjik, güçlü ve cazibeli adamlar olarak hayatlarını sürdürürler. Muhteşem bir seks hayatı olmayan bir Akrep erkeği yoktur. Bu yüzden de eğer onun kalbini kazanacak olursanız çok heyecanlı bir ilişkiniz olacağını size garanti edebiliriz. Ancak unutmayın: Akrep erkekleri kesinlikle çağdaş sayılmazlar. Onlar maço ruhlarını 21. yüzyılda bile korumaya ant içmiş gibidirler.

Akrep burcu erkeğine âşık bir kadın için notlar...

Akrep erkeği hayatındaki kadını uçan kuştan bile kıskanır, evet. Ama bir Özelliği daha vardır: Kadınıyla gurur duymak ister. Bu yüzden onun girdiği her ortamın en parlak, en göz alıcı, en tatlı, en sevilen dişisi olmasını arzular. İşte tam bu noktada artık hiç kıskanç biri gibi görünmez. Bu yüzden Akrep erkekleri genellikle ünlü ve güçlü insanların kızları ya da yakınlarıyla evlenirler. Ya da sevdikleri kadının doğrudan güçlü biri olmasını arzularlar. Güçlü ama tabii ki kendisine boyun eğebilecek kadar da âşık biri...

Her şeyin en iyisini istemesi de onun özelliklerinden biridir. Kendisi için lüks bir hayat arzu eder ve bunun için elinden gelen her şeyi yapar. İyi döşenmiş bir ev, en lüks arabalar, yatlar, villalar, teknolojik süper cihazlar... Bu adamın hayatında maddi açıdan en küçük bir eksik bile olmamalıdır. Ama tabii hayatındaki kadını lükse boğabilecek kadar muktedir olan bu adam onu kıskançlıklarla da canından bezdirmeyi bir biçimde başarır. Kim size hayatın kolay olduğunu söyledi ki zaten? Hele bir Akrep erkeğiyle birlikte olmaya bu kadar kararlıysanız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Akrep

Burcu

Erkeğin

Özellikleri

Hakkında

Merak

Edilenler