Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır hakkında bilgiler.


Akrep kadınları sevgili eş ve anne rollerini üstlendikten sonra bu rollerin içine sıkışıp kalan hemcinslerine karşı küçük gören bir nefret duyarlar.Daha fazlası için makalemizi inceleyiniz.

Zodiak'ın en hırslı insanları bu burçta doğanlardır. Akrep burcu erkeği çok kıskanç, zorbalığa yatkın, çevresini kızdıran, kinci bir tiptir. Uysal, uslu, sabırlı bir işle mutlu olur. Herşeyin onun istediği gibi olmasını ister. Ona karşı çıkanların Tanrı yardımcısı olsun. Akrep burcu olanlar bu müthiş güçlerini, başarılması en güç işleri yapmaya, canlarını tehlikeye atmaya ve namuslu yaşamaya harcarlar. Bu burcun mensupları iyi olduklarında çok iyidirler ama kötü olduklarında da onlardan kaçın. Akrep erkekleri, yatakta gerçek ve etkili bir seks isterler. Kadının duygusuz ve hareketsiz duruşundan hoşlanmazlar. Onlar çoğu kez ateşli, sert ve hırçındırlar. Evlerinde tartışmadan hoşlanmazlar ve düşüncelerinin yürütülmesini isterler. Kararlarında ısrarlı ve azimlidirler. Atılgan ve cesurdurlar. Eşleri onların giriş güçlerini engellemeye kalkmamalı, cesaret vermelidirler. Olaylar karşısında güleryüzlü ve hareketsiz görünürlerse de, içlerinde müthiş bir kuşku yatar. Onda kuşku yaratacak davranışlardan kaçınmalı ve onu eğmeye kalkmamalıdır. Bu davranış mutluluk için büyük bir tehlikedir. Ona karşı yumuşak başlı ve onu dinlendirici olmalısınız. Ev yaşamınızı canlı tutun, hep yenilik ve değişiklik getirin. Akrep burcu erke dıştan çok sert görünüşlü olmasına rağmen, içten duyguludur. Derin bir sevgiden ve sevişmeden hoşlanır. Kadının iç yüzünü ve düşüncelerini kolayca sezer. Kiş ve gururuyla oynamaya kalkanları şiddetle ezer.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Selami AydınSELAM MERHABALAR ÖNCELİKE SİTENİZ ÇOK GÜZEL VE İYİ BİR SİTE NE ARARSAN VAR BİLGİLERİNİZDEN ÇOK İYİ FAYDALANIYORUM. ÖNCELİKLE ŞİFAMARKETE TEŞEKKKÜRLER. TÜM YAKINLARIMA VE ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDECEĞİM İYİ GÜNLER....
 • Akrep

  Burcu

  Erkeği

  Nasıl

  Kadınlardan

  Hoşlanır

  Hakkında

  Merak

  Ettikleriniz