Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı
2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı. Ünlü astrolog Nuray Sayarı 2012 yılında burcunuzda yaşanacak gelişmeleri sizler için değerlendiriyor. Akrep burcu hakkında detaylı açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

2013 Akrep Burcu Nuray Sayarı

Sevgili Akrepler, 2012 yılında kontrolünüz dışında gelişecek.Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz ve kötü hissetmemelisiniz.Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte hayata karşı ne kadar karşı koyarsanız,o kadar bu işten zararlı çıkarsınız.Yeni olaylar için yer açılacak bu süreçte yeni projeler başlatmak,hayata farklı yönler çizmek uygun olmayacak.

Hayata karşı eliniz kolunuz bağlı olabilir,önemli girişimleriniz için uygun zemin bulamayabilirsiniz.Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi,işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.Şimdi artık gözlemleme ve fark etme zamanı.Bu yıl aşk,eğlence,yaratıcılık,sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız.Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl.Yine bu yıl içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir,beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.Evlenmeseniz bile bu yıl yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak.

6-17 şubat tarihlerinde aşk hayatınızda keyifli,romantik ve şımartıcı etkiler altında olacaksınız.Aşkı arayanlar bu dönem içinde şaşırtıcı ve keyifli ortamlarda bulunabilirler.

Kariyerinizdeki zorlandığınız konu ve alanlar 12 mart itibariyle sona erecek.Mücadelelerinize ve bu alandaki enerji yoğunluğunuza ve ikna yeteneğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 15 mart itibariyle çocuk isteyenler,aşkı arayanlar ve aşık olanlar için yeni karar ve başlangıçların detsekleneceği güzel bir dönem başlıyor.Bu sene akrep burcu kadınlar çocuk sahibi olabilirler.Mart sonu çalışmaktan ve hizmet vermekten keyif alacaksınız.Bu dönem yorulabilirsiniz. Yine bu dönem evcil hayvanlarınızın bakımlarını yaptırabilir,yoksa yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Mart ayında sağlığınız iyi olacak yalnız aşırı zengin ve Tatlı yiyeceklere olan meyiliniz artabilir.Yaşamdan keyif aldığınız için kilo almaya müsait olabilirsiniz.Mart sonu çok çalışmanın sağlık koşullarınızı bozmasına izin vermeyin.Baş ağrılarına dikkat…

14 nisan'da iş hayatınızla ilgili yeni kararlar,görüşmeler gündeminizde olacak. 24-26 nisan arası aşk hayatınızdaki değişimlerin,sosyal yaşantınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.Çevrenizin daralması,aşkta sorunları tetikleyebilir.17 nisan-14 mayıs arası ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz

22 mayıs aşk hayatınız ve çevreniz arasında yine zorlanmalar yaşayabilirsiniz.28 mayıs civarı ekim akrepleri ,iş hayatlarındaki değişimi algılamakta zorlanabilirler.iş ve hizmet hayatınızda beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.İniş çıkışların görüleceği bu dönem pek sabit olmayacak o yüzden sağlığınıza dikkat etmeli,tansiyonunuz varsa dikkatli olmalısınız.

06 haziran ve sonrası 24-25-26-27 ekim doğumlu akrepler ani ve beklenmedik iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.12 haziran banka,kredi,faiz,vergi,miras alanlarınız önem kazanmaya başlayacak.Yine bu dönem, eşinizin veya partnerinizin para durumunda değişiklikler ve gelişmeler görülebilir.Yine satış,pazarlama,reklam,basın,bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa 26 haziran günü duygusal gerilimlere ve patlamalara hazırlıklı olmalısınız. Yakın çevre koşullarınız yüzünden eğitim,seyahat ve iş koşullarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.Ortaya çıkacak ani olaylar sizi sinirlendirebilir

11 temmuz civarı ani seyahatler,iş yolculukları,eğitimle ilgili konular ön plana çıkacak.Hızlandırıcı gelişmeler karşısında kendinizi bulunduğunuz çevrenin dışında bulabilirsiniz. 26 temmuz-01 ağustos sağlığınıza en dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi…

10 ağustos ve 2 hafta boyunca kariyerinizle ilgili kararlar hayatınızda yer edecek.26 temmuz-01 ağustos arası her tür kötücül ve zor etkiye maruz kalacaksınız.Beklediğiniz ve ayağınıza gelecek fırsatların,ani olaylarla sonlanması veya ertelenmesi sinirlerinizi gerebilir.Sizinle uğraşanlar yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirebilirler.Hırsınızı insanlara yardım konularında çalışmalar yaparak olumlu yöne çekebilirsiniz.21 ağustos ve sonrası gizli saklı ilişkilere meyilli olabilir,aklınızın ucundan geçmeyecek tarzda bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz.21 ağustos-14 eylül arası arakadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan iletişiminize özen gösterin.Yine bu dönem geçmişten gelen arkadaşlarınızla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Eylül sonra bu aşkı veya yaşadıklarınızı paylaşma vaktinizin geldiğini düşünebilirsiniz.Yine bu dönem aşk hayatınız sizin için önemli olacak Eylül sonu yeni iş ve girişimlerde bulunmamalı,planlarınızı gözden geçirmelisiniz.Hayır işine girmek,hastane veya hapishane gibi kuruluşlar için çalışmak ve sorumluluklar üstlenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi düşük hissedeceğinizden kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmelisiniz.Hastalıklara meyilli olacağınız bu bir ay bünyenizi fazla zorlamayın.

Kasım ayı girişimleriniz ve yapmak istedikleriniz için harika bir ay Yine de uygun adım için 06 kasımı bekleyin.20 kasım maddi konularda kafanız hızlı çalışacak,anlaşmalar gündeme gelebilir.

05 Aralık sonrası para konuları ön plana çıkmaya başlayacak.21 aralık tarihinde eşinizin parası,ortaklaşa gider ve alacak hanenizde,bankayla olan ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

2013

Akrep

Burcu

Nuray

Sayarı