Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
2012 Boğa Burcu Yorumları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

2012 Boğa Burcu Yorumları


2012 Boğa Burcu Yorumları Boğa Burcu İnsanlarının 2012 Yılında Karşılaşması Muhtemel Olaylar Nelerdir


2012 Boğa burcu yorumları. Bu yıl geçen sene neyi hayal ettiyseniz, ve epey bir süredir, yani geçen sene de başlaşmış olabilir daha önce de, neyi hayata geçirmek üzere yoğun emek verdiyseniz, onunla ilgili çok hızlı ve sürprizli gelişmeler kaydedeceksiniz. Boğa burcu hakkında detaylı açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

2012 Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burçları, bu sıralar kendinizi karşınızdaki insanlara karşı duygusal yönden ifade edememeniz, sizi bayağı yıpratmış görünüyor. Maddi durumunuzda bu durumu tetiklemiş görünüyor.

2012 yılı içinde bu zorlukları aşıp kendinizi daha güvende hissedeceğiniz dönemler geliyor. İnsanları seviyorsunuz ama sizin için önemli ve daha güzel olan şeyler var o yüzden insanlara bu durumu hissettirip güvenlerini sarsmamaya dikkat edin. Çünkü hayatta güvenilir bir insan olmak daha önemlidir.

Yeni yılda daha gerçekçi amaçlar belirleyeceksiniz, hayatınızdaki ayrıntıları daha çok düşünecek yeni adımlar atacaksınız. Daha önce hiç olmadığınız kadar dayanıklı, kararlı ve sabırlı olacak ve buna siz bile şaşıracaksınız.

2012 de hedeflerinizi gerçekleştirmek için yavaş fakat emin adımlarla yürüyebilirsiniz. Bu adımlar sizi zamanı geldiğinde zirveye ulaştıracaktır. Diğer insanlarla ortaklaşa düşünmeyi, işbirliğinde bulunmayı kabullenmelisiniz. Yenilikte bulunmak için güçlü insanlarla temas ediniz.

Bu güçlü insanlar size yepyeni bir dünyanın kapısını açabilirler. İyimserlik, istediğin kadar özgür olma ve rutin işlerden uzaklaşma fırsatı sağlayacak. Eğitim, yurtdışı, seyahatler, ortaklıklar ve ikili ilişkiler konusunda bereketli ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu yıl yalnız yaşayan Boğalar uzaklara gidip yerleşmeyi isteyebilir yâda eğitim amaçlı bir yer değişikliği yaşayabilirler.

İdeallerine odaklanmak seni hayata yakınlaştıracak, eğitim ve seyahatle ilgili yeni fırsatlar seni heyecanlandıracak. Yaratıcı konularda ortak bir çalışmaya imza atabilir, seyahatler ve yeni kültürler konusunda sezgi ve hayaller önem kazanabilir.

Duygusal olarak hassas olduğunuz bir yıl, bir ilişkinin düzelmesi, tedavi olması ile ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları, seyahatler, dost toplantıları bu yıl gündeminde oldukça yer alacak. Stratejik birleşmeler için çok sıkı çalışman gerekebilir. Finans ve iş dünyasında seni destekleyen insanlar bulacaksın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

2012

Boğa

Burcu

Yorumları

Boğa

Burcu

İnsanlarının

2012

Yılında

Karşılaşması

Muhtemel

Olaylar

Nelerdi