Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
(KNJT) Ginseng Karışımlı Set
Ginseng Karışımlı Set içeriğinde Sarımsak Kapsülü ve Ginseng Kapsülü bulunur.
Propolis Damla 50 ml.
Propolis, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su
Çörek Otu Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Ginseng Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Propolis Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Sarımsak Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Meyan Kökü Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Meyan Kökü Sıvı Ekstraktı
İçeriğinde Meyan Kökü, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su bulunur.
KATEGORİSİ İLE İLGİLİ BİLGİLER
 • Adenoviral Konjonktivit Tedavisi
  Bir Hastalığın Adenovirüsler Tarafından Meydana Getirildiğini Saptamak Tedaviyi Fazla Etkilemez. Çünkü Antibiyotikler Hastalığın İyileşme Sürecini Etkilemezler.
 • Adenoviral Konjonktivit
  Göz Kapaklarının İç Yüzeyini Ve Gözün Beyaz Kısmını Kaplayan İnce Ve Saydam Zarın Yani Konjonktivanın Adenovirus Tarafından Enfekte Edilmesine Adenoviral Konjonktivit Denilmektedir.
 • Adenovirus Konjonktivit
  Adenoviral Keratokonjonktivit Konjonktiva Ve Korneanın İltihabı İle Seyreden Son Derece Bulaşıcı Bir Göz Rahatsızlığıdır. Konjonktiva İltihaplarında En Sık Rastlanan Klinik Bulgu; Konjonktival Hiperemidir.
 • Bakteriyel Konjonktivit
  Hayatın Erken Devresinde Göz Yüzeyinde Mikrobiyolojik Flora Oluşur. Konakçı, Normal Flora, Patojenler, Nonspesifik Ve Spesifik Savunma Mekanizmaları Arasındaki Dengenin Konakçı Aleyhine Bozulması Sonucu Enfeksiyon Gelişir.
 • Viral Konjonktivit Tedavisi
  Viral Konjonktivit Tedavisi Nasıl Yapılıyor?gözdeki Ve Göz Kapaklarındaki Şişliği Ve Ağrıyı Azaltıcı Göz Damlaları Kullanılıyor. Soğuk Kompres Uygulaması Da Şişliğe İyi Geliyor.
 • Konjonktivit İlaçları
  Konjonktivit: Gözkapağının İç Yüzeyini Ve Gözün Açıkta Kalan Beyaz Kısmını Kaplayan İnce Ve Saydam Göz Sümüksel Zarı (konjonktiv) Nın Yangılanması. Çok Yaygın Bir Göz Hastalığıdır.
 • Alerjik Konjonktivit
  Alerjik Konjonktivit en sık rastlanan alerjik göz hastalığıdır, genellikle çocuklukta baŞlar, İnsanların yaklaŞık yüzde 15'inde alerjinin bir veya birkaç çeŞidi görülür.
 • Akut Konjonktivit
  Sıklıkla Pembe Göz Olarak Söz Edilen Konjonktivit, Göz Kapaklarının Üzerindeki Şeffaf Zarın Ve Korneya Marjına Kadar Gözün Sathını Kaplayan Zarın İltihabıdır. Buna Genellikle Bir Virüs Sebep Olur.
 • Gözde Konjonktivit
  Konjonktivita; Gözün Beyaz Kısmı Olan Sklerayı İnce Zar Gibi Bir Tabaka İle Kaplar. Bu Tabaka, Göz Yüzeyini Nemlendirmeye Yarayan Maddeler Salgılar. Konjonktivit Hastalığı; Konjonktivita Tabakasının İltihaplanması Sonucu Oluşur.
 • Konjonktivit Belirtileri
  Bir Göz Hastalığı Olan Konjonktivit Kişide Yine Yaşam Kalitesini Düşüren Görme Bozukluğudur. Gözün Kızarması, Bulanık Görme, Geceleri Gözden Kabuklaşan Sıvıların Akması, Gözün Kaşınması Ve Işıktan Rahatsız Olma Durumlarıyla Kendini Gösterir.
 • Alerjik Konjonktivit Tedavisi
  Gonokoksal Ya Da Klamidyal Enfeksiyonun Neden Olduğu Konjonktivit Genellikle Antibiyotiklerin Yazılmasını Gerektirir. Diyetsel Takviyelerle Bağışıklığın Artırılması Alerjik Ve Viral Konjonktivitin Tedavisine Yardımcı Olabilir.
 • Bebeklerde Konjonktivit
  Konjonktivit, Göz Küresinin Dış Yüzeyi Ve Göz Kapaklarının İç Yüzeyini Örten Şeffaf Zarın (konjonktivanın) İltihabıdır. Viral, Bakteriyel Veya Alerjik Olabilir.
 • Konjonktivit Nedir
  Alerjik konjonktivit gözün konjonktivasının inflamasyonudur.Konjonktiva gözün beyaz kısmı ( sklera) üzerinde yer alan ince bir zardır.Yılda toplumun yaklaŞık % 20'sini etkiler.
 • Konjonktivit Tedavisi
  Konjonktivit Yağışlı Mevsimlerde İnsanlar Arasında Yaygın Olan Bir Enfeksiyondur. Konjonktivit (bilhassa Gözün Kapakları) Göz Kırmızıya Döndüğü Ve Göz Kapaklarının İçinin İltihaplandığı Bir Durumdur.
 • Allerjik Konjonktivit
  Alerjik Konjonktivit Aslında Bir Grup Hastalığı Tanımlayan Genel Bir Terimdir. Temelde Tip I Aşırı Duyarlılık Reaksiyonu İle Birlikte Görülmekte Birlikte, Süreğen Kronik Tiplerinde Hücresel Bağışık Yanıt Da Tip Iv Reaksiyon Rol Oynamaktadır.
 • Göz Konjonktivit
  Konjonktivitin Bütün Çeşitleri Aynı Belirtileri Gösterir. Göz Akı Pembe Veya Kırmızı Olur Ve Göz Kırpıldığı Zaman Kuruymuş Gibi Bir Duygu Verir.
 • Viral Konjonktivit
  Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan Yrd. Doç. Dr. Vildan Öztürk, son dönemde oldukça yaygın görülen viral konjonktivit hakkında uyarıda bulunarak, hastalığın belirtileri, korunma yöntemleri ve tedavisi hakkında bilgiler ver
 • Konjonktivit ihmal edilirse görme azalmasına neden olabilir
  Viral göz enfeksiyonlarının (adenoviral konjonktivit) kendisini gözde kızarıklık, sulanma, batma ve ağrı şikâyetleri ile gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Eroğlu; ‘Işıktan rahatsız olma şikâyeti çoğunlukla vardır. Kulak önünde şişlikler göz kapaklarında ş
 • Konjoktivitten Korunmak İçin…
  • Ellerinizi sık sık su ve sabunla yıkayın • Gözlerinizi fazla ovuşturmayın. • Gözünüze dokunduktan sonra ellerinizi bol su ve sabunla yıkayın. • Konjoktivit olduysanız hekiminizin önerdiği ilaçları düzenli olarak kullanın. • Soğuk kompres yapın. So
 • Göz Hastalıklarından Konjonktivit Hakkında Bilmemiz Gerekenler ve Önemi
  Konjonktivit, göz kapaklarını ve göz kümesini kadar kaplayan şeffaf zarın (konjonktiva) iltihabıdır. Bir bakteri veya virüs sebebiyle olabileceği gibi, alerjik bir reaksiyon veya yeni doğanlarda gözyaşı kanalının tam olarak açıımamış olmasından da kaynakl
 • Konjonktivit
  Gözü örten zarın iltihabıdır.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.