Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Alpenkrauter Balsam 200ml.
Alman Markası Alpenkrauter-Balsam jeli, Genetik Mühendisleri tarafından biyoteknolojik...
   69 TL
Magnezyum Yağı 100 Ml.
İçeriğinde Su, Genuine Zechstein, Magnezyum Klorid
Yelkovan Spreyli Bitkisel Rahatlatıcı Mesaj ve Bakım Kremi
Bitkisel krem uygulanacak bölgeye yeterli miktarda sürdükten sonra 5 dakika masaj yapılarak...
Antik Mineral Magnezyum Yağı 237 Ml.
İçeriğinde Su, Genuine Zechstein, Magnezyum Klorid
Blue Ocean Alabalık Yağı 50ml.
Bir miktar avucunuza dökerek uygulamak istenen bölgeye masaj yaparak sürünüz.
Dermanol Painless Cream
Günde 2 defa deriye yayarak uygulanması tavsiye edilir.
   45 TL
(BYN-DZLSMS) Kuşburnu Karışımlı Set
Kuşburnu Karışımlı Set içeriğinde Alpenkrauter Balsam ve Kuşburnu Kapsülü bulunur
Kuşburnu Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Ozon Age Onarıcı Ozon Kremi 30ML
Sadece naturel sızma zeytinyağı ve Ozon içerir.
Ozone Age Ağrı Giderici Ozon Jeli 50ML
Sabah ve akşam günde en az iki kez, jel tamamen emilinceye kadar masaj yapılarak uygulanır.
Kuşburnu Sıvı Ekstraktı
içeriğinde Kuşburnu Meyvesi, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su bulunur.
Ozone Age Hücre Yenileyici Ozon Jeli 50ML
Tüm cilt tipleri için uygundur.
KATEGORİSİ İLE İLGİLİ BİLGİLER
 • Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi
  Boyunda 7 Adet Omur Cismi Bulunur. Yapıları İtibariyle Bir Önceki Bölümde Anlatılan Bel Omurlarından Tek Farkları, Daha Küçük Olmalarıdır. Her Omurga Arasında Yastıkçık Dediğimiz Kıkırdaklar Mevcuttur.
 • Boyunda Düzleşme Belirtileri
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesinin Belirtilerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Nasıl Geçer
  Kas İskelet Sistemi Rahatsızlıkları Arasında Bel Ağrılarından Sonra Boyun Bölgesi Ağrıları Gelmektedir. Boyun Ağrılarının Görülme Sıklığının Yüzde 5-10 Dolayında Olduğu Tahmin Edilmektedir. Boyun Ağrılarının Ne Kadarı Boyun Fıtığından Kaynaklanıyor?bunla
 • Boyunda Et Beni
  Et Benleri, Cildinizde Melanosit Denen Ve Genellikle Zararsız Olan Pigmentli Hücreler Topluluğudur. Tek Başına Ya Da Gruplar Halinde Ortaya Çıkabilirler. Benlere Nevi, Tek Bir Bene De Nevüs Denir.
 • Boyunda Sinir Sıkışması
  Mevcut Kireç Omurlar Arasından Çıkan Sinir Damarlarına Basınç Yapması Neticesinde Sağ Veya Sol Kol Ve Bazen Her İki Kolda Ağrı Uyandırabilir.
 • Boyunda Çıkan Bezeler
  Boyun Bezeleri Vücudun Hemen Her Bölgesine Yayılmış Olan Lenfatik Sistem Adlı Bağışıklık Sisteminin Bir Parçasıdır. Değişik Bölgelerde Gruplar Halinde Bulunurlar.daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Damarlarında Daralma
  Boyun Damarlarının İncelebilmesi Sayesinde Bazı Beyin Hastalıkları Ortaya Çıkmaktadır Bunları Önleme Ve Tedavi İçin Makalemizdeki Bilgilere Göz Atabilirsiniz.
 • Çocuklarda Boyunda Beze
  1 Yaş Altı Çocukların Yaklaşık Olarak % 40′ında, Tüm Çocuk Yaş Gruplarına Bakıldığında İse % 55′inde Herhangi Bir Çocuk Boyunda Bezebelirgin Hastalık Bulgusu Yokken Boyunda Ele Gelen Beze/bezeler Olabilir. Bu Bezelerin Çoğunluğu Enfeksiyon Son
 • Gece Boyun Terlemesi
  Gece Uykuda İken Oluşan Gece Terlemeleri Sıklıkla Karşılaşılan Bir Durum. Havanın Sıcak Olması Ve Üzerimizde Kalın Giysiler Olması Gece Terlemeye Neden Olabilir. Ancak Bazı Hastalık Durumlarında Da Uykudayken Gece Terlemeleri Olabilir.
 • Boyunda Yağ Bezesi
  Genellikle Deri İle Kas Dokusu Arasında Bulunan Yavaş Büyüyen Yağ Hücrelerinden Yoğun Doku İle Oluşmuş Olan Kitllerdir Boyunda Yağ Bezesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Patlaması
  Aşırı Ve Ani Yük Kaldırmalar Sonucu Yada Akciğer Hastalıkları Gibi Nedenlerden Ayrıca Uzun Süre Devam Eden Öksürük, Şiddetli Kabızlık Nedeni İle Ikınmalar Sonucunda Oluşan Zorlanmalardan Ve Buna Benzer Nedenlerden Kas Zarları Zayıflamakta Ve Bunun Sonuc
 • Boyun Düzleşmesi Belirtileri
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesinin Belirtileri Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Bebeklerde Boyunda Beze
  1 Yaş Altı Çocukların Yaklaşık Olarak % 40′ında, Tüm Çocuk Yaş Gruplarına Bakıldığında İse % 55′inde Herhangi Bir Çocuk Boyunda Bezebelirgin Hastalık Bulgusu Yokken Boyunda Ele Gelen Beze/bezeler Olabilir. Bu Bezelerin Çoğunluğu Enfeksiyon Son
 • Boyunda Kist
  Boyunda Oluşan Kist Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kas Spazmı
  Boyun Kas Spazmı Hakkında Detaylı Bilgi Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Öğrenmek İstediklerinizi Görmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kasılması
  Boyun Kasılması Kulak Arkası Kemik Çıkıntısından Göğüs Kafesi Kemiğine Uzanan Boyun Kasının Kısalmasına Bağlıdır Boyun Kasılması Hakkında Daha Çok Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Damarlarında Ağrı
  Boyun Ağrılarının En Belirgin Nedenleri Bozuk Duruş Biçimi Ve İşimizin, Günlük Yaşamımızın Getirdiği Streslerdir.boyun Ve Boyun Damarlarında Ağrı Nedenleri Ve Belirtileri İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyebilirsiniz.
 • Boyun Düzleşmesi Tedavisi
  Boyun Düzleşince Beyine Giden Dört Damardan İkisi (vertebral Arterler) Gerilir Ve Beyine Yeterince Kan Gidemez, Kişide Başağrısı, Başdönmesi, Bulantı, Unutkanlık, Tedavi Edilmezse Daha İleri Safhalarda Dengesizlik, Konsantrasyon Bozukluğu, İleri Derecede
 • Boyunda Bezeler
  Boyunda Bezeler Nasıl Oluşurlar Nasıl Tedavi Edilirler Ögrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığının Zararları
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor.boyun Fıtığının Zararlarını Öğrenmek İçin Aşağıdaki
 • Boyun Fıtığının Yan Etkileri
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problemlerden Biri Olan Boyun Fıtığının Yan Etkilerini Öğrenebilmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Düzleşmesi Tedavi
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesi Ve Tedavisi İçin Aşağıdaki Makaleye Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Düzleşmesinin Belirtileri
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesinin Belirtileri Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Ağrısına Bitkisel Çözüm
  Boyun Ağrısına Bitkisel Çözüm,boyun Bölgesinde Oluşan Ağrının Giderilmesine Yardımcı Olan Bitkisel Yöntemler Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.boyun Ağrısına Bitkisel Çözüm Yolları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemizi
 • Boyunda Kasılma
  Boyunda Kasılma Sebeplerini Ve Tedavi İçin Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Terlemesinin Nedenleri
  Aşırı Terleme Herhangi Bir Hastalığın Nedeni Olabileceği Gibi Tamamen Psikolojik De Olabilir. Korku, Stres Gibi Durumlarda Ter Salgısı Artabilir. Bu Yüzden Aşırı Terlemenin Nedenleri Mutlaka Araştırılmalıdır. Boyun Terlemesi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Aş
 • Boyunda Şişlik
  Kulakların Alt, Ön Ve Arka Kısmında, Boynun Her İki Tarafında Veya Arkasında, Ya Da Koltuk Altlarında Veya Kasıklarda Meydana Gelen Yumru Gibi Şişliklerin Ne Anlama Geldiğini Kulak Burun Boğaz Ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Tamer Haliloğlu Anlattı:
 • Boyun Fıtığı Nedenleri Ve Etkileri Nelerdir ?
  Uzmanlar, Özellikle Masa Başında Çalışanları Etkisi Altına Alan Boyun Fıtığı Hastalığının, Ağrıları İle Yaşamı Adeta Kabusa Dönüştürecek Kadar Ciddi Seyredebilen Bir Rahatsızlık Olduğu Konusunda Uyarılarda Bulunuyor.
 • Boyun Kaslarında Ağrı
  Boyun Ağrısı Bel Bacak Ağrılarıyla Birlikte En Çok Rastlanan Yakınmadır Boyun Kaslarında Ağrı Hakkında Bilgi Edinebilmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Tümörü
  Boyun Bölgesinde Oluşan Tümörlerin Sebepleri Ve Tedavisi Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kireçlenmesinin Belirtileri
  Yanlış Duruş Bozuklukları Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı Sonucu Oluşan Boyunda Kireçlenmenin Belirtilerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığında Yapılması Gerekenler
  Artık Boyun Fıtığı Ağrısı İle Yaşamak Zorunda Kalmayacaksınız. Teknolojinin Gelişmesiyle Artık Boyun Fıtığının Da Çözümü De Üretildi. Şimdi Anadolu Sağlık Merkezi Nöroşirurji Uzmanı Prof.dr. Tuncer Süzer On Soruda Boyun Fıtığı İle İlgili Verdiği Bilgileri
 • Boyun Sertleşmesi
  Boynunuzda Ağrı Ve Sertlik Var, Ama Kısa Süre Önce Herhangi Bir Kaza Geçirmediniz Ve Başka Belirtiler Yok.
 • Bebeklerde Boyun Eğriliği
  Torticollis Bebeklerde De Görülen Bir Boyun Eğriliği Hastalığıdır Bebeklerde Boyun Eğriliği Hastalığı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Boyun Kireçlenmesi
  Normal Sağlıklı Bir İnsanda Boyun Omurgasında Açıklığı Arkaya Bakan Bir Eğrilik Mevcuttur. Buna Tıp Dilinde Servikal Lordoz Denir. Bu Eğrilik, Çalışma Hayatında Edinilen Yanlış Duruş Bozuklukları Veya Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı İle Düzleşi
 • Boyun Fıtığı Fizik Tedavi
  Aslında Sanıldığının Aksine Boyun Fıtıkları Boyun Ağrılarının En Sık Karşılaşılan Nedeni Değil.
 • Boyun Kas Ağrısı
  Boyun Ağrılarının En Belirgin Nedenleri Bozuk Duruş Biçimi Ve İşimizin, Günlük Yaşamımızın Getirdiği Streslerdir Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemizi İncelebilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı İçin Şifalı Bitkiler
  Kuyruk Yağını Tavaya Koyun Eritin. Ilıdıktan Sonra İçine Bal Ve Karabiberi Karıştırın. Ağrıyan Bölgeye Sürün. Ayrıca, Kantaron Yapı İle Masaj Yapın.
 • Boyun Fıtığında Fizik Tedavi
  Toplumda Spor Yapma Bilincinin Yerleşmemiş Olması,teknolojinin Her Geçen Gün İnsan Hizmetine Sunduğu Yeni Bir Aletle Gelen Rahatlık Ve Sonunda Ortaya Çıkan Hareketten Yoksun Bedenler...egzersiz Yapmayan Bedenlerin En Küçük Ani Bir Hareketi Sonucunda,özell
 • Boyun Damarları
  Boyun Damarlarının İncelebilmesi Sayesinde Bazı Beyin Hastalıkları Ortaya Çıkmaktadır Bunları Önleme Ve Tedavi İçin Makalemizdeki Bilgilere Göz Atabilirsiniz.
 • Boyunda Beze
  Lenfoma, Lenf Bezlerine Metastaz Gibi Durumlarda Boyunda Sert, Ağrısız, Yer Yer Düzensiz, Başta Hareketli, Daha Sonra Hareketsiz Şişlikler Ortaya Çıkar
 • Boyunda Sertlik
  Omurganız, Sizin ( Size Has ) Düz Ve Dik Durmanızı Ve De Bu Pozisyonda Hareketli Olabilmenizi Sağlayan ( Temel Bir ) Organınızdır.
 • Boyun Tutulması
  Gelişimini Tamamlamış Bir Bireyde 33 Veya 34 Tane Omur Bulunmaktadır. Bu Omurlar Kişinin Arka Bölgesinde Boyun Bölgesinden Başlayarak Kalça Bölgesinin Üst Tarafına Kadar Alt Alta Dizilmiş Bir Sırayı Takip Ederler.
 • Boyunda Damar Sertliği
  Boyunda Damar Sertliği Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kırılması
  Durum Şudur Ki Boyundan Geçen Sinirler El Ve Parmak Sinirlerini Etkiler. Omurgadan Geçen Sinirler İse Ayak Ve Ayak Parmaklarını Etkiler. Böylelikle Burdan Yola Çıkarak, Eğer Hasta Elini Ve Parmaklarını Rahatca Hareket Ettiremiyorsa, Omuzlarında Bir Hissiz
 • Boyun Damar Tıkanıklığı
  Beyin İçerisinde Var Olan Herhangi Bir Damarın Doğrudan Tıkanması, Tıkanan Damarın Beslemekte Olduğu Beyin Bölgesin De Oksiyen Ya Da Besin Maddeleri Konusunda Sorunların Yaşanmasına Neden Olacaktır.
 • Boyun Fıtığının Etkileri
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor.boyun Fıtığının Etkileri İçin Aşağıdaki Makalemize
 • Boyun Düzleşmesi Egzersiz
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesini Egzersiz Yaparak Tedavi Etmenin Yöntemlerini Görmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığında Ozon Tedavisi
  Bel Ve Boyun Fıtığı Vakalarında Ameliyatsız Çözümler Artık Daha Ön Plana Çıkıyor. Boyun Fıtığında Ozon Tedavisi Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makaleye Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Damarlarının Daralması
  Şah Damarındaki Kireçlenmeler (plak), Felcin En Sık Nedenleri Arasında Yer Alırken, Bu Plaklar Erken Yakalanıp Stent Uygulandığında Felç Önlenebiliyor.
 • Boyun Düzleşmesi Egzersizleri
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesi Ve Egzersiz Yaparak Nasıl Tedavi Edilir Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Ağrısı Nedenleri
  Boyun Ağrısı Bel Bacak Ağrılarıyla Birlikte En Çok Rastlanan Yakınmadır Boyun Ağrısı Nedenlerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Belirtileri
  Boyun Fıtığı Belirtileri Nelerdir ? Boyun Fıtığına Karşı Nasıl Önlemler Alabilirsiniz Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Bakabilirsiniz.
 • Boyun Düzleşmesi Nedir
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesi Tedavisi Nedir.
 • Boyun Kasları
  Boyun Kaslarını Güçlendirme Egzersizleri Boyunlarında Sorun Olan, Boyun Kasları Problemli Olan Ve Boyun Kaslarını Güçlendirmek İsteyenler İçin Önerilen Egzersiz Çeşididir.
 • Boyun Düzleşmesi
  Boyun Düzenleşmesi Ve Boyun Düzleşmesi Tedavisine Yardımcı %100 Bitkisel Ürünler Bu Makalede Yer Almaktadır. Boyun Düzleşmesi İle İlgili Tüm Açıklamaları Görmek İçin Tıklayınız...
 • Boyun Bezeleri
  Boyunda Beze Boyunda Anevrizmalar Boyunda Tümörler Kas Kaynaklı Kitlelerdir.
 • Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi Yöntemleri
  Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi Yöntemleri,boyun Fıtığı Rahatsızlığının Giderilmesine Yardımcı Olan Bitkisel Tedavi Yöntemleri Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi Yöntemleri, Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Aş
 • Boyun Fıtığı Egzersizleri
  Bazı Faktörlerden Dolayı Oluşan Boyun Fıtığından Kurtulmak İçin Yapılacak Egzersizleri Görmek İçin Aşağıdaki Makalemize Bakabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Ameliyatı
  Boyun Bölgesi Ağrıları Sık Görülen Rahatsızlıklardandır Boyun Fıtığı Ameliyatı Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyebilirsiniz.
 • Boyun Sinir Sıkışması
  Boyunda Meydana Gelen Sinir Sıkışmasının Sebebiyle Meydana Gelir.
 • Boyun Düzleşmesine Bitkisel Çözüm
  Boyun Düzleşmesine Bitkisel Çözüm Boyun Düzleşmesi Nedir Belirtileri Nelerdir Bitkisel Tedavisi Nasıldır Detaylı Açıklamaları Okumak İçin Tıklayınız.
 • Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Teşhisi
  Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Teşhisi
 • Boyun Terlemesinin Sebepleri
  Gece Terlemelerinin Sebepleri Nelerdir ? Gece Terlemeleri Pek Çok İnsanın Şikayetçi Olduğu Bir Durumdur.yaz Aylarına Girdiğimiz … Şişmanlık Ve Boynun Geniş Olması En Önemli Risk Faktörlerindendir.
 • Boyun Fizik Tedavi
  Boyun Düzleşmesi Ve Tedavisi Öncelikle Bu Rahatsızlığın Korkulacak Bir Durum Olmadığı Ve Birçok Hastalıkta Olduğu Gibi Erken Teşhis Ve Uygun, Doğru Bir Tedavi Programıyla Kontrol Altına Alınabildiği Hatta Sonlandırılabildiği Bilinmelidir.
 • Boyun Fıtığında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Boyunda En Çok Rahatsızlıkların Başında Gelen Boyun Fıtığında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyleri Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Ağrıları
  Boyun Ağrıları Ve Boyun Ağrıları Tedavisine Yardımcı Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır. Boyun Ağrıları İle İlgili Tüm Açıklamaları Görmek İçin Tıklayınız...
 • Boyunda Kitle
  Boyun Bölgesinde Çeşitli Büyüklükte Kitleler Ve Şişkinlikler İle Sıkça Rastlanmaktadır Bunların Sebeplerini Tedavi Yolarını Öğrenebilmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Tedavisi
  Boyun Fıtığı Tedavisi, Tedavi Yöntemleri Ve Bitkisel Tedavi
 • Bel Boyun Fıtığı
  Bel Ve Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesini Sağlayan Ürünler Aşagıdaki Makalede Yer Almaktadır Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı Tedavileri
  Boyun Fıtığı Tedavileri Nelerdir, Boyun Fıtığından Kurtulmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılmaktadır Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Hareketleri
  Boyun Fıtığı Ve Tedavisi, Boyun Fıtığının Sebepleri Nasıl Önlem Alınır Veya Tedavi Yöntemleri Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Makalemize Göz Atmak İçin Tıklayınız.
 • Boyun Fıtığından Nasıl Kurtulunur
  En Az Yarım Saatte Bir Ara Verip Egzersiz Yapın. Göz Hizasında Çalışın. Uzanırken Merdiven Kullanın. Okurken Ve Yazarken Dik Oturun. Ağır Şeyler Kaldırırken Dikkatli Olun.
 • Boyun Tutulması Tedavisi
  Boyun Tutulması, Genellikle Soğuk Almaktan, Boynun Çarpık Durumda Bir Süre Kalmasından Veya Nezleden Kaynaklanır.
 • Boyun Ağrısı Sebepleri
  Boyun Ağrıları Boyun Omurgasını Oluşturan Kemiklerin,eklemlerin,omurların Arasında Yer Alan Disklerin Ve Omurga Etrafıdaki Kas Ve Bağların Bozukluğu Sonucu Oluşur Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyunda Terleme
  Aşırı Terleme Nedeniyle İnsanlar Sosyal Ortamlarda Zorluk Çekiyor, Öpüşmekten, El Sıkışmaktan Kaçınıyor
 • Boyunda Düzleşme
  Boyunda Düzleşme Hakkında Bilgi Edinmek Ve Boyun Düzleşmesini Tedavi Amaçlı Bitkisel Ürünlerimizi Ver Faydalırını Görmek İçin Aşagıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı Bitkisel Çözüm
  Boyun Fıtığı Hakkında Bilgi Ve Bitkisel Yönemlerle Nasıl Tedavi Edileceğini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyunda Kireçlenme
  Yanlış Duruş Bozuklukları Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı Sonucu Oluşan Boyunda Kireçlenme Nasıl Tedavi Edilir Aşıdaki Makalemizden İnceleyebilirsiniz.
 • Boyun Egzersizleri
  Boyun Kireçlenmesi Veya Boyun Fıtığını Tedavi Amaçlı Boyun Egzersizleri Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Kireçlenme
  Yanlış Duruş Bozuklukları Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı Sonucu Oluşan Boyunda Kireçlenme Nasıl Tedavi Edilir Aşıdaki Makalemizden İnceleyebilirsiniz.
 • Boyunda Kireçlenme Belirtileri
  Boyun Ağrısı İle Kendini Gösteren Boyun Kireçlenme Belirtilerini Aşağıdaki Makalemize Bakarak Öğrenebilirsiniz
 • Boyun Fıtığı Bitkisel Tedavi
  Boyun Fıtığı Hakkında Bilgi Ve Bitkisel Yönemlerle Nasıl Tedavi Edileceğini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Bel Boyun Fıtığı Tedavisi
  Tüm Dünyada En Çok İş Kaybına Yol Açan Nedenlerin Başında Gelen Bel Ve Boyun Ağrısı, İnsanların Yüzde 80’ini Hayatının Bir Döneminde Yakalıyor.bel Boyun Fıtığı Tedavisi Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Ağrısı Tedavisi
  Boyun Ağrısı Bel Bacak Ağrılarıyla Birlikte En Çok Rastlanan Yakınmalardan Biri Olan Boyun Ağrısı Tedavisi İçin Öğrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Şiddetli Boyun Ağrısı
  Boyun Ağrılarının Birçok Nedeni Var Ama En Sık Rastlananları Kas Spazmları Ve Zorlamaları, Disk Kaymaları -boyun Fıtıkları- İle Kemiklerde Meydana Gelen Kireçlenmelerdir. Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Bel Ve Boyun Fıtığı
  Bel Fıtığı Ve Bel Ağrıları İle Boyun Fıtığı Boyun Ağrılarının Özellikleri Anatomileri Tedavileri Hakkında Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kireçlenmesi Belirtileri
  Sürekli Pozisyon Değiştirerek Rahat Bir Pozisyon Bulmaya Çalışır Ve Kalitesiz Bir Uyku Geçirerek Sabah Ağrılı Bir şekilde Uyanabilir.
 • Boyun Gerginliği
  Boyun Düzleşince Beyine Giden Dört Damardan İkisi (vertebral Arterler) Gerilir Ve Beyine Yeterince Kan Gidemez Kişide Başağrısı Başdönmesi Bulantı Unutkanlık Tedavi Edilmezse Daha İleri Safhalarda Dengesizlik Konsantrasyon Bozukluğu İleri Derecede Alıngan
 • Boyun Fıtığı Genel
  Boyun Fıtığı Nedir, Nedenleri, Teşhisi, Tedavisi, Tedavi Yöntemleri Ve Bitkisel Tedavisi
 • Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm
  Boyun Fıtığına Bitkisel Çözüm İçin Evde Kendi Başına Yapabileceğiniz Kürler Ve Mucize Sonuçları Hakkında Açıklamaları İncelemek İçin Tıklayınız.
 • Boyunda Kas Spazmı
  Boyunda Kas Spazmı Hakkında Detaylı Bilgi Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Öğrenmek İstediklerinizi Görmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Belirtisi
  Boyun Fıtığı Belirtisi Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesini Sağlayan Ürünler Aşagıdaki Makalede Yer Almaktadır Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Egzersizi
  Boyun Kireçlenmesi Veya Boyun Fıtığını Tedavi Amaçlı Boyun Egzersizi Hakkındaki Makalemizi Görmek İçin Tıklayınız.
 • Boyunda Kireçleme
  Boyundaki Omurların Arasında Bulunan Disklerin Tahribata Uğraması Sonucu Meydana Gelen Boyun Kireçlenmesi, Omurilik Kanalı Ve Sinirleri Sıkıştırarak Sinirler Üzerinde Baskı Yapar
 • Boyun Fıtığı Belirtileri Nelerdir?
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sırada Yer Alıyor Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Başında Oturmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Boyun Fıtığı Yer Alıyor Boyun Fıtığı Belirtiler Nelerdir Öğrenmek İçin Makalemize Göz Atabi
 • Boyun Fıtığında Ameliyatsız Tedavi
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problemlerden Biri Olan Boyun Fıtığında Ameliyatsız Tedavi İçin Öğrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Boyun Sırt Ağrısı
  Çevremizdeki Her 3 Kişiden Biri Hayati Boyunca En Az Bir Kez Boyun Ağrısı Çeker. Masa Ve Tezgah Başında Çalışanlarda, Bilgisayar Kullananlarda Boyun Ağrısı Yaygındır.
 • Boyun Fıtığının Belirtileri
  Boyun Fıtığının Belirtileri Nelerdir Ve Tedavi Etmeye Yardımcı Tamamen Doğal Ürünlerimiz Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı Ağrısı
  Sık Aralıklarla Devam Eden Boyun Fıtığı Ağrılarının Belirtileri, Nedenleri Ve Nasıl Tedavi Edilmesi Gerektiğini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtık Belirtileri
  Boyun Fıtık Belirtileri Ve Boyun Fıtığının Nasıl Giderileceği Hakkındaki Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığına Bitkisel Tedavi
  Boyun Fıtığına Bitkisel Tedavi Boyun Fıtığı Hastalığı Oldukça Ciddi Bir Hhastalık Olduğundan, Doğru Bir Şekilde Tedavi Edilmesi Son Derece Mühimdir. Detaylı Bilgi İçin Makalemizi Okuyabilirsiniz.
 • Boyun Ağrısı
  Boyun Ağrısı Ve Boyun Ağrısı Tedavisine Yardımcı Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır. Boyun Ağrısı İle İlgili Tüm Açıklamaları Görmek İçin Tıklayınız...
 • Boyun Terlemesi
  Terleme,vücudun Sıcak Ayrıca Soğuk Karşısında Dengesini Korumasını Sağlayan,demek Oluyor Ki Gövde Isısını Ayarlayan Bir Mekanizmadır.bu Mekanizma İsteğimiz Haricinde İşler.ter Vücuttan Atılırken,bu Terin İçerisinde Birtakım,kimi Zararlı Maddeler Ayrıca Tu
 • Boyun Fıtığı Nedir ?
  Boyun Fıtığının Tanımı Ve Nedenleri
 • Boyunda Kireçleme
  Her Yaşta Rastlanabilinen Boyunda Ağrı Ve Kireçlenme Gibi Rahatsızlıkları Tedavi Ve Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atınız.
 • Boyun Ağrısının Tedavisi
  Genelde İş Hayatındaki Sürekli Masa Başında Oturma Direksiyon Başında Durma Gibi Durumlardan Dolayı Kaynaklanan Boyun Ver Sırt Ağrıları Hakkında Bilgi Ve Nasıl Tedavi Edileceği Hakkında Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kanseri Belirtileri
  Boyun Kanserinin Belirtileri,sebepleri Ve Nasıl Tedavi Edileceği Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Düzleşmesinin Tedavisi
  Boyunda En Çok Rastlanılan Problem Boyundaki Kasların Aşırı Gerilmesi İle Oluşan Boyun Düzleşmesi Ve Tedavisi İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığında Fizik Tedavisi
  Boyun Fıtığından Cerrahi Müdahele Gerekmeden Fizik Tedavi İle Kurtulmanın Yollarını Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığında Egzersiz
  Boyun Kireçlenmesi Veya Boyun Fıtığını Tedavi Amaçlı Boyun Egzersizleri Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı Nasıl Tedavi Edilir
  Boyunda En Çok Rahatsızlıkların Başında Gelen Boyun Fıtığının Nasıl Tedavi Edildiğini Öğrenebilmek İçim Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığının Belirtileri Nelerdir?
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor Boyun Fıtığının Belirtileri Nelerdir Öğrenmek İçin
 • Boyun Fıtığının Egzersizleri
  Boyunda En Çok Rastlanan Problemlerden Biri Olan Boyun Fıtığından Cerrahi Müdaheleye Başvurmadan Kurtulmak İçin Egzersizlere Başvurabilirsiniz.boyun Fıtığının Egzersizleri Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Ameliyat
  Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesini Sağlayan Ürünler Aşagıdaki Makalede Yer Almaktadır Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi
  Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Boyun Fıtığı Hastalığı Oldukça Ciddi Bir Hhastalık Olduğundan, Doğru Bir Şekilde Tedavi Edilmesi Son Derece Mühimdir. Detaylı Bilgi İçin Makalemizi Okuyabilirsiniz.
 • Boyun Kanseri
  Boyun Kanserinin En Büyük Sebebi Sigaradan Kaynaklanmaktadır.boyun Kanserinin Sebepleri Ve Tedavisi Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Belirtiler
  Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesini Sağlayan Ürünler Aşagıdaki Makalede Yer Almaktadır Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığının Tedavisi
  Boyun Fıtığının Tedavisi İçin Öğrenmek İstedikleriniz Ve &100 Bitkisel Ürünlerimizi Bulabilmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz
 • Boyunda Damar Tıkanıklığı
  Boyunda Meydana Gelen Damar Tıkanıklığının Sebepleri,belirtileri Ve Tedavi Yöntemlerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kireçlemesi
  Bazı İnsanlarda Gerek İş Hayatı Gerekse Dış Etkenlerden Dolayı Meydana Gelen Boyun Kireçlenmesinden Kurtulmak İçin Makalemizde Verdiğimiz Bilgilere Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtık Tedavi
  Boyun Fıtık Tedavi İçin Bitkisel İlaç Yardımı Hakkında Ögrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Boyun Fıtığı
  Boyun Fıtığı Hastalığı İle İlgili Tüm Açıklamalar Ve Boyun Fıtığı Hastalığı Tedavisine Yardımcı Olan %100 Bitkisel Ürünleri Bu Makalede İnceleyebilirsiniz. Boyun Fıtığı İle İlgili Tüm Açıklamaları Görmek İçin Tıklayınız...
 • Boyun Fıtığı Tedavi
  Bazı İnsanlarda Oluşan Boyun Fıtığı Tedavi Ve Yöntemlerini Görmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz
 • Boyun Tümörleri
  Boyun Bölgesinde Oluşan Tümörlerin Sebepleri Ve Tedavisi Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Kırışıklığı
  Yaşlılık Veya Dış Faktörlerden Dolayı Oluşan Boyun Kırışıklığı Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtık Ameliyatı
  Boyun Fıtığı Belirtileri Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesini Sağlayan Ürünler Aşagıdaki Makalede Yer Almaktadır Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyun Fıtığı Ve Tedavisi
  Boyun Fıtığı Ve Tedavisi, Boyun Fıtığının Sebepleri Nasıl Önlem Alınır Veya Tedavi Yöntemleri Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Makalemize Göz Atmak İçin Tıklayınız.
 • Boyun Ağrılarının Nedenleri
  Boyun Ağrılarının En Belirgin Nedenleri Bozuk Duruş Biçimi Ve İşimizin, Günlük Yaşamımızın Getirdiği Streslerdir Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemizi İncelebilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Neden Olur?
  Boyun Fıtığı, Boyun Omurlarının Arasındaki Kıkırdağın, Omurilik Kanalına Doğru Yer Değiştirmesi, Çıkması Sonucu, Kola Gelen Sinirlere Ve Omuriliğe Baskı Yapması İle Oluşan Hastalığa Denir.neden Oluştuğunu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsin
 • Boyun Fıtığı Tedavisi
  Boyunda Oluşan Fıtık Ve Boyun Fıtığının Tedavi Edilmesi İçin Gerekli Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Görmek İçin Makalemizi İnceleyiniz.
 • Boyunda Ağrı
  Boyunda Ağrı Sebepleri Ve Boyun Ağrılarını Gidermeye Yardımcı &100 Bitkisel Ürünleri Görmek İçin Aşağıdaki Makalemizi Okuyunuz.
 • Boyun Hastalıkları
  Boyunda Oluşan Kireçlenme ,fıtık,düzleşme Gibi Boyun Hastalıkları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyunda Kireçlenme Tedavisi
  Yanlış Duruş Bozuklukları Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı Sonucu Oluşan Boyunda Kireçlenme Nasıl Tedavi Edilir Aşıdaki Makalemizden İnceleyebilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Nedir
  Boyun Omurları Arasında Diskler Vardır.bu Disklerde Meydana Gelen Sızmalar Sinirlere Baskı Yaparak Boyun Fıtığını Ortaya Çıkarır Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Nedenleri
  Uzmanlar, Özellikle Masa Başında Çalışanları Etkisi Altına Alan Boyun Fıtığı Hastalığının, Ağrıları İle Yaşamı Adeta Kabusa Dönüştürecek Kadar Ciddi Seyredebilen Bir Rahatsızlık Olduğu Konusunda Uyarılarda Bulunuyor.boyun Fıtığının Nedenlerini Öğrenmek İç
 • Boyun Fıtığı Sebepleri
  Uzmanlar, Özellikle Masa Başında Çalışanları Etkisi Altına Alan Boyun Fıtığı Hastalığının, Ağrıları İle Yaşamı Adeta Kabusa Dönüştürecek Kadar Ciddi Seyredebilen Bir Rahatsızlık Olduğu Konusunda Uyarılarda Bulunuyor. Boyun Fıtığının Sebeplerini Öğrenmek İ
 • Boyun Romatizması
  Fibromiyalji Hastalığının Nedeni Tam Açıklanamamakla Beraber, Belirtilere Yol Açan Bozukluğun Merkezi Sinir Sisteminden Kaynaklandığı Düşünülmektedir. Genetik Faktörler De Önemlidir. Daha Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Makalemizi Okuyunuz.
 • Boyun Ağrıları
  Boyun Ağrıları Ve Boyun Ağrıların Giderilmesi Hakkında Bilgi Ve Bitkisel Çözümü İçin Aşağıdaki Makalemizi Okuyunuz.
 • Boyun Fıtık
  Boyun Fıtık Nedir ? Boyun Fıtığı Tedavisi Ve Boyun Fıtığı Tedavisine Yardımcı %100 Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır. Boyun Fıtık İle İlgili Tüm Açıklamaları Görmek İçin Tıklayınız...
 • Boyun Omurları
  Boyun Omurları Hakkında Ögrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Bilgi Edinmek İçin Makalemize Göz Atınız.
 • Boyun Kireçlenmesi Tedavisi
  Yanlış Duruş Bozuklukları Yanlış Yatma Ve Uygunsuz Yastık Kullanımı Sonucu Oluşan Boyunda Kireçlenmesinin Belirtileri Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır Bilgi Almak İçin Makalemize Göz Atınız.
 • Boyun Fıtık Tedavisi
  Boyun Fıtık Tedavisi Bitkisel İlaç Yardımı Hakkında Ögrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Boyun Fıtığının Belirtileri Nelerdir
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor.boyun Fıtığının Belirtileri Hakkında Bilgi Edinmek
 • Boyun Ağrısının Nedenleri
  Boyun Ağrılarının Bi Sürü Nedenleri Vardır Ağrının Sebepleri Ve Nasıl Tedavi Edileceğini Öğrenebilmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığından Korunma Yolları
  Boyun Fıtığından Korunma Yolları Hakkında Bilgi Edinmek İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Fıtığı Tedavi Yöntemleri
  Yaşamının Bir Döneminde Boyun Ağrısından Yakınmayan İnsan Oldukça Azdır. Boyun Ağrıları, Boyun Omurgasını Oluşturan Kemiklerin, Eklemlerin, Omurların Arasında Yer Alan Disklerin Ve Omurga Etrafındaki Kas Ve Bağların Bozukluğu Sonucu Oluşur. Tedavisi İçin
 • Boyun Fıtığının Belirtileri
  Özellikle Çalışan Kesimi Etkisi Altına Alan Boyun Ağrıları Her Yaş Grubunda Karşılaşılan Önemli Bir Sorun. Her 3 Kişiden Biri, Hayatı Boyunca En Az Bir Kez Boyun Ağrısından Yakınıyor. Boyun Fıtığının Belirtileri Aşağıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Anatomisi
  Boyun Baş Ve Vücut Arasındaki Bağlantıyı Sağlar,boyun Başımızı Destekler Ver Dengeli Halde Durmasını Sağlar Ve Başın Bir Çok Yöne Hareket Etmesini Sağlar Boyun Anatomisin Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Aşıdaki Makalemize Göz Atabilirsiniz.
 • Boyun Omuru
  Boyun Omuru Hakkında Ögrenmek İstedikleriniz Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır
 • Boyun Fıtığının Nedenleri
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor.boyun Fıtığının Nedenlerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki
 • Boyun Fıtığının Sebepleri
  Ağrılar Söz Konusu Olduğunda Boyun Ağrıları İlk Sıralarda Yer Alıyor. Modern Yaşamın Ve Sürekli Bilgisayar Karşısında Çalışmanın Bir Sonucu Olan Bu Ağrıların Kökeninde İse Çoğu Zaman Boyun Fıtığı Yatıyor.boyun Fıtığının Sebeplerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki
 • Boyun Fıtık
  Boyunda 7 adet omur cismi bulunur. Yapıları itibariyle bir önceki bölümde anlatılan bel omurlarından tek farkları, daha küçük olmalarıdır.
 • Fıtık Ameliyatı
  Kafa tabanından itibaren 7 adet omur cisminden oluşur. Her omur cisminin ortasında , beynin devamı olan omurilik bulunur.
 • Boyun Fıtığı Tedavisi
  Her sorunda tam uygun bir tedavi yöntem vardır. Bel ve boyun fıtıklarında da en uygun ana yöntemel ile düzeltme yöntemleridir.
 • Boyun Fıtığı Tedavisi
  Her sorunda tam uygun bir tedavi yöntem vardır. Bel ve boyun fıtıklarında da en uygun ana yöntemel ile düzeltme yöntemleridir.
 • Bel Boyun Fıtığı
  Bel ve boyun sorunları günlük yaşantımızın en başta gelen rahatsızlıkları arasındadır. İnsanlarımız gerek evde, gerekse çalışma hayatında olumsuz şartlardan ötürü bu ağrıları sık sık yaşamaktadırlar.
 • Boyun Fıtık Ameliyatı
  Gençlerde ve yaşlılarda farklı biçimlerde görülen boyun fıtığının tedavisinde yüksek oranda olumlu sonuçlar alınabiliyor.
 • Boyun Fıtığı Ameliyatı
  Duruş ve oturuş bozuklukları. Bebeklikte, annenin kucağında iken başlar, şu an içinde bulunduğu zamana kadar geçen tüm hayatı kapsar.
 • Boyun Fıtığı Ameliyatları
  BÖLÜMLER Akupunktur Beslenme Cinsel Yaşam Damar Cerrahisi Deri hastalıkları Diyet Fitness Enfeksiyonlar Göz Sağlığı Kalp Sağlığı Kulak Burun Boğaz Organ nakli Ruh Sağlığı Sağlık Köşesi Sağlıklı Yaş
 • Boyun Fıtığı Ameliyatının Riskleri
  Boyun fıtığı genel olarak oldukça artış gösteren ve birçok insanın yaşadığı ciddi bir rahatsızlıktır. Bu hastalığının büyük bir artış göstermesi baş ağrılarının sebebinin bir kez daha kontrol edilmesi anlamını taşımaktadır.
 • Boyun Tutulması 2
  Hazırlanan lapa bir tülbentle boyun kısmına sarılır. Tedavi süresince hastanın boyun mahaline zeytinyağı ile masaj yapılır.
 • Boyun Tutulması 3
  Hastalık süresince dilimlenen bayır turpu ısıtılarak boyuna sarılır. Bu tedavi şekli yarım saat ara ile tekrarlanmalıdır.
 • Boyun Tutulması 4
  Bütün malzemelerden birer tutam alınarak bir kaba konur.Yeteri kadar su eklenerek demlenir. Ihk halde iken bir bez yardımı ile boyna sarılır.
 • Hayaların Şişmesi
  Buğday unu, ban otu biraz zeytinyağıyla lapa yapılır. Hayalara yapıştırılır. Akşam yatmadan önce koyulur, 9 gün tekrar edilir.
 • Boyun tutulması 5
  Pırasa, Maden suyu, C, Bl, B6 vitaminli yiyecekler, Kalsiyum, Kükürt} Mağnezyumlu gıdalar.
 • Boyun Fıtığı 2
  Her iki boyun omuru arasında yastık görevi yapan jölemsi kıkırdak disk dokusunun omurilik

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.