Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Kırkkilit Otu (At Kuyruğu) Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Isırgan Tohumu Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Kuşburnu Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Lavanta Kapsülü
Gıda takviyesi olarak sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile...
Kuşburnu Sıvı Ekstraktı
içeriğinde Kuşburnu Meyvesi, Kıvam Arttırıcı (Gliserol E422), Su bulunur.
KATEGORİSİ İLE İLGİLİ BİLGİLER
 • Böbrek Enfeksiyonu Belirtileri
  Böbrek Enfeksiyonu Belirtileri,böbrek Enfeksiyonu Hakkında Ki Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Enfeksiyonu Belirtileri Hakkında Bilgi Sahibi Olmak,kafanızda Ki Böbrek Enfeksiyonu Hakkında Ki Soru İşaretlerinizin Cevaplarını Merak Ediyo
 • Böbrek Ağrılarının Nedenleri
  Boyu 10cm Kadar Olan Ve Ağırlığı 100-150 Gram Böbrekler, Vücutta Oluşan Veya Dışarıdan Vücudumuza Giren Vücut İçin Toksik Mahiyetteki Maddelerin Uzaklaştırılmasını Sağlar. Bunun Dışında Böbreklerin Diğer Görevleri, Kanın Asit- Baz Ve Elektrolit Dengesini
 • Böbrek Üşütmesi Belirtileri
  Böbrek Üşütmesi Belirtileri,böbrek Üşütmesi Hastalığının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Üşütmesi Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Ağrısı Belirtileri
  Böbrek Ağrısı Belirtileri,böbrek Ağrısının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısı Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Neden Ağrır
  Böbrek Ağrısı Neden Ağrır,böbrek Ağrısına Neden Olan Etkenler,hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısı Neden Ağrır Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Kisti Nedir
  Böbrek Kisti Nedir,böbrek Kisti Nasıl Teşhis Edilir,böbrek Kisti Tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kisti Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliğine İyi Gelen Bitkiler
  Böbrek Yetmezliğine İyi Gelen Bitkiler. Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Ameliyatı Sonrası
  Böbrek Ameliyatı Sonrası,böbrek Ameliyatı Gerçekleştikten Sonra Hastanın Normal Yaşantısına Dönmesi Ve Bu Konuda Bilgiler Bu Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Ameliyatı Sonrası Hastanın Sosyal Hayata Dönmesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyors
 • Böbrek Kistleri Tedavisi
  Böbrek Kistleri Tedavisi,böbrek Kisti Nasıl Teşhis Edilir,böbrek Kisti Tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kistleri Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Genişlemesinin Belirtileri
  Böbrek Genişlemesinin Belirtileri,tıp Dilindeki Adıyla Hidronefroz Olan Böbrek Genişlemesi Belirtileri İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Genişlemesinin Belirtileri Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeye Aşağıdaki Makalemize Göz Ata
 • Böbrek Büyümesinin Zararları
  Tıp Diıinde Hidronefroz Oıarak Tanımıanan Böbrek Büyümesi, Böbrekte İdrarı Topıayan Sistemıerin Farkıı Sebepıere Bağıı Oıarak Büyümesi Ya Da Genişıemesi Oıarak Tanımıanabiıir. Bu Durum Böbrekte İdrarın Birikmesi Sonucu Meydana Geıir. Kaynak : Böbrek Büyü
 • Böbrek Büyümesinin Tedavisi
  Böbrek Büyümesinin Tedavisi,böbrek Büyümesi Hastalığı Ve Tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır. Böbrek Büyümesinin Tedavisi Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Hastalıkları Tedavisi
  Böbrek Hastalıkları Tedavisi.böbrek Hastalıkları Ve Tedavisi Hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Hastalıkları Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Kanaması Nedir
  “böbrek Kanaması” Kendi Başına Bir Hastalık Olmayıp Bir Çok Böbrek Hastalığının Etkisinde Oluşabilecek Bir Hadisedir. Özellikle Böbrek İltihaplanması Ve Böbrek Taşlarında Görülen Böbrek Kanamasının Bitkisel Tedaviler İle Tedavisi Mümkündür. Ay
 • Böbrek İltihabı Nedenleri
  Böbrek İltihabı Nedenleri,böbrek İltihabı Nedir,nedenleri Nelerdir İle İlgili Konu Hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek İltihabı Ve Nedenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği Bitkisel Tedavi
  Akut Böbrek Yetmezliğinde, Vücuttan Atılan İdrar Miktarı Azalır; Kandaki Azotlu Madde, Potasyum, Sülfat Ve Fosfat Düzeyi Olağanüstü Yükselirken, Sodyum, Kalsiyum Ve Karbon Dioksit Düzeyi Olağanın Çok Altına Düşer.
 • Böbrek Dostu Yiyecekler
  Böbrek Dostu Yiyecekler,börek Dostu Yiyeceklerin En Başında Kiraz Gelmektedir.kiraz Tam Anlamı İle Böbreğin En Yakın Dostu Olan Yiyecektir.aşağıdaki Makalemizde Kirazın Böbrekle Alakalı Hangi Probleme İyi Geldiğini Sizlere Anlatmaya Çalıştık.
 • Böbrek Yetmezliğinde Beslenme
  Böbreklerin Görev Yapan Birimleri Olan Nefronlar Çalışamaz Duruma Gelir.süzme Ve Geri Emme Yeteneği İleri Derecede Bozulur.nefronların Yarıdan Çoğu Görev Yapamaz Duruma Gelebilir
 • Böbrek Ağrılarının Belirtileri
  Böbrek Ağrılarının Belirtileri,böbrek Ağrısının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrılarının Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği
  böbrek yetmezliği,Prof.Dr. 'nin böbrek yetmezliği hastalığı hakkında bilgiler aŞağıdaki makalemizde yer almaktadır. böbrek yetmezliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aŞağıdaki makalemize mutlaka göz atm
 • Bebeklerde Böbrek Yetmezliği
  Bebeklerde Böbrek Yetmezliği,bebeklerde Böbrek Yetmezliğinin Sebepleri,tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.bebeklerde Böbrek Yetmezliği Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanı
 • Böbrek Ağrısı Nedenleri
  Böbrek Ağrısı Nedenleri,böbrek Ağrısına Neden Olan Etkenler,hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısı Nedenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Üre Yükselmesi
  Azotlu Besinlerin Vücutta Yanmasıyla Meydana Gelen Ve Erimiş Bir Halde İdrarda Bulunan, İdrarla Dışarı Atılan Bir Madde. Ürenin İdrarla Dışarı Çıkmayıp Kanda Birikmesi Haline De Üremi Adı Verilir.
 • Böbrek Testi
  Böbrek Testi,böbrek Testi Nasıl Olur İle İlgili Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Testi Nedir,nasıl Yapılır Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmalısınız.
 • Böbrek Genişlemesi
  Böbreklerimiz De Üretilen İdrar İki Adet Üreter Diye Adlandırılan İnce Boru İle Mesanemize (idrar Torbamız) İletilir. Bebek Daha Anne Karnındayken Böbreklerin Gelişimi Sırasında Normal Dışı Bazı İstenmeyen Görüntü Ve/veya Fonksiyonda Bozukluklar Olabilir.
 • Böbrek Genişlemesinin Nedenleri
  Böbreklerden Süzülen İdrarın İdrar Kesesine Ulaşmasına Veya Keseden Çıkışına Engel Olabilecek Her Türlü Tıkanma Böbrek Büyümesinin Nedenleri Arasında Yer Alır.
 • Böbrek Ağrısı Tedavisi
  Kasık Bölgelerinde Doğru Yayılmakta Olan Ağrı Kimi Zamanda Başlangıç Noktasında Karnın Ortasına Doğru Yayılma Yapabilir. Birden Ortaya Çıkan Ağrı Sızı Olarak Ta Sürebilir.
 • Böbrek Ağrısı Sebepleri
  Böbrek Ağrısı Sebepleri,böbrek Ağrısına Neden Olan Etkenler,hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısı Sebepleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Hamilelikte Böbrek Büyümesi
  Hamilelikte Böbrek Büyümesi,hamilelikte Anne Adayının Böbreğinin Büyümesi İle İlgili Konuda Hakkında Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır. Hamilelikte Böbrek Büyümesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Önerir
 • Gebelikte Böbrek Genişlemesi
  Ağrının Akut Döneminde Bulantı, Kusma, Ateş Gibi Şikayetler De Eşlik Edebilir. Hidronefroz Varlığında Ayrıca Böbreklere Enfeksiyon Yerleşmesi Kolaylaşır.
 • Böbrek Büyümesinin Tedavisi
  Böbrek Büyümesi, Hidronefroz Nedir Hidronefroz, Böbreği Büyüten Çeşitli Sebeplerden Sonra Meydana Gelen Hastalık Halidir.
 • Böbrek Üşütmesinin Belirtileri
  Böbrek Üşütmesi Nedir, Böbrek Üşütmesi Neden Olur ? Böbrek Üşütmesi Belirtileri Nelerdir.
 • Böbrek Kisti Belirtileri
  Böbrek Organının İçinde Bulunan Keselere Böbrek Kisti Denmektedir. Bu Keseler İrili Ufaklı Olduğu Gibi İçerisinde İse Sıvı Bulunur.
 • Böbrek Şifalı Bitkiler
  Tek Taraflı Tıkanmalara Bağlı Hidronefrozda Diğer Böbrek Çalışmaya Devam Ettiğinden Belirtiler Geç Fark Edilir.
 • Böbrek Damarlarında Daralma
  Böbrek Atardamarındaki Bozunlar (lezyonlar) Böbrek Damarları Yüksek Basıncına Yolaçarlar.
 • Böbrek Kisti Tedavisi
  Böbrek Kisti Tedavisi,böbrek Kisti Nasıl Teşhis Edilir,böbrek Kisti Tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kisti Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Şifalı Bitkiler Böbrek
  Şifalı Bitkiler Böbrek,böbrek Rahatsızlıkları İçin Şifalı Bitkiler İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Rahatsızlıkları İçin Şifalı Bitkiler Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyortsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öne
 • Akut Böbrek Yetmezliği Tedavisi
  Akut Böbrek Yetmezliği.böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Akut Böbrek Yetmezliği
  Akut Böbrek Yetmezliği. Böbrekleri Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek İltihabının Tedavisi
  Böbrek İltihabının Tedavisi,tıp Dilindeki Adıyla Nefrit Olan Böbrek İltihabı Tedavisi İle İlgili Tüm Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek İltihabının Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atm
 • Çocuklarda Böbrek Hastalıkları
  Rota Virüs Enfeksiyonları 5 Yaş Altındaki Çocuklardaki Akut İshallerin En Önemli Sorumlusu. Özellikle 2-3 Yaş Altında Ağır Seyrediyor Ve Vücuttan Kaybolan Sıvı Hızla Yerine Konmazsa Böbrek Yetmezliği Gibi Ciddi Tablolara Yol Açıyor.
 • Polikistik Böbrek Hastalığı
  Polikistik Böbrek Hastalığı, Böbreklerin İçinde Gelişen Bir Çok Kist Salkımına Denir.polikistik Böbrek Hastalığı İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.polikistik Böbrek Hastalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Mak
 • Böbrek Yetmezliği Belirtileri
  Böbrek Yetmezliği Belirtileri,böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Son Dönem Böbrek Yetmezliği
  Diurez Evresinde Hasat Bol İdrar Çıkardığından Sıvı Kısıtlanmaz, Aksine Bol Sıvı Verilir. Biyolojik Değeri Fazla Olan Et, Süt Gibi Besinlerden 25-30 Hatta 60 Gr Verilir.
 • Böbrek Kanaması
  Böbrek Kanaması,böbrek Kanaması Bitkisel Tedavi Yöntemleri İle İlgili Bilgi Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanaması Bitkisel Tedavi Yöntemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yapısı
  Basit Böbrek Kistleri Böbrekte En Sıklıkla Rastlanan Lezyonlardır. Böbrek Kistinin Görülme Sıklığı Yaş İlerledikçe Artış Göstermektedir.
 • Böbrek Hastalık Belirtileri
  Bazı Olgularda Böbrek Hastalığının İlk Belirtisi İdrarla Çok Fazla Kan Gelmesidir (he-matüri). … Kanın Laboratuvarda İncelenmesi İlerleyen Kronik Böbrek Yetmezliği Belirtileri Olduğunu Gösterir.
 • Polikistik Böbrek
  Polikistik Böbrek,böbreklerin İçinde Gelişen Bir Çok Kist Salkımına Denir.polikistik Böbrek İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.polikistik Böbrek Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Kronik Böbrek Yetmezliği Tedavisi
  Kronik Böbrek Yetmezliği .böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Nasıl Korunur
  Vücudumuzdaki Tüm Metabolik Olayların Devamında, Besleyici Maddelerin Gerekli Yerlere Ulaştırılmasında (gıdalar, Enerji Maddeleri, Kan İle Taşınan Oksijen) Ve Her Gün Oluşan Atık Maddelerin Vücuttan Uzaklaştırılmasında (gerek Gıdaların, Gerekse Her Türlü
 • Böbrek Hastalıklarının Belirtileri
  Böbrek Hastalıkları Belirtileri,böbrek Hastalıklarının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Hastalıkları Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Hastalıklarında Beslenme
  Böbrek Hastalıklarında Beslenme,böbrek Hastalarının Beslenme Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Hastalıklarında Beslenme Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemi
 • Böbrek İltihabı Nedir
  Böbreğin Temel Fonksiyonlarından Birisi İdrar Üretmektir. Her 2 Böbrekte İdrar Üretimine Yol Açan Yaklaşık 2 Milyon Küçük Ünite (nefron) Vardır.
 • Böbrek Yetmezliği Diyet
  Protein, Dialize Girmeyenlerde Genellikle 0.5 Gram/kg (günlük) Verilir. 20-40 Gram Arasında Değişebilir. Dialize Girenlerde Protein 0.8 G/kg (günlük) Verilebilir. İyi Kalite Protein Verildiğinde İyi Sonuçlar Alınmaktadır. Genellikle Proteinler Süt Ve Yumu
 • Böbrek Nakli Sonrası
  Böbrek Nakli Sonrası,böbrek Nakli Gerçekleştikten Sonra Hastanın Normal Yaşantısına Dönmesi Ve Bu Konuda Bilgiler Bu Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Nakli Sonrası Hastanın Sosyal Hayata Dönmesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıda
 • Böbrek Yetmezliğinde Bitkisel Tedavi
  Böbrek Yetmezliğinde Bitkisel Tedavi, Böbrek Yetmezliği Çok Ciddi Bir Hastalık Olup Hastalığın Tedavisinde Mutlaka Doktorunuzun Yönergelerini Takip Etmeniz Herekmektedir. Ancak Tıbbi Tedaviyi Desteklemek İçin Bitkisel Çözümler Kullanılabilir.
 • Böbrek Sorunları
  Böbrek Sorunları,böbrek Sorunları Hakkında Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Sorunlarının Neler Olduğu Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Akut Böbrek Yetmezliği Nedir
  Akut Böbrek Yetmezliği.böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Yetersizliğin Belirtileri
  Böbrek Yetersizliğinin Belirtileri,böbrek Yetmezliği Hastalığının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Yetmezliği Hastalığının Belirtileri Ve Bu Hastalığın Bitkisel Tedavisine Yardımcı Ürünleri İncelemek İçin Aşağıdaki Makalemiz
 • Böbrek Kist Tedavisi
  Böbrek Kist Tedavisi İçin Pek Çok Tedavi Tekniği Günümüzde Mevcuttur. Bu Makalede Sizlere Böbrek Kist Tedavisi İçin Yöntemler Hakkında Bilgiler Sunmaktayız...böbrek Kist Tedavisi İçin Pek Çok Tedavi Tekniği Günümüzde Mevcuttur. Bu Makalede Sizlere Böbrek
 • Böbrek Hastalığı
  Böbrek Hastalığı,böbrek Hastalığının Başlıcaları Hangileridir Merak Ediyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmalısınız.böbrek Hastalığı İle İlgili Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.
 • Böbrek Kisti Ve Tedavisi
  Böbrek Kisti Ve Tedavisi Nedir? Sorusuna Yanıt Olarak; Böbrek Kisti Ve Tedavisi Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır. Böbrek Kisti Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Ağrısının Nedenleri
  Böbrek Ağrısının Nedenleri,böbrek Ağrısına Neden Olan Etkenler,hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısının Nedenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek İltihablarının Tedavisi
  Böbrek İltihablarının Tedavisi,tıp Dilindeki Adıyla Nefrit Olan Böbrek İltihabı Tedavisi İle İlgili Tüm Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek İltihablarının Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka G
 • Böbrek Hastalıklarının Belirtisi
  Böbrek Hastalıkları Belirtisi,böbrek Hastalıklarının Belirtisi Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Hastalıkları Belirtisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Kronik Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi
  Kronik Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi;kronik Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi Hakkında Merak Ettikleriniz Ve Daha Fazlası İçin Aşağıda Sizin İçin Hazırladığımız Yazımızı Okuyabilirsiniz...
 • Böbrek Yetmezliğinin Bitkisel Tedavisi
  Böbrek Yetmezliğinin Bitkisel Tedavisi,böbrek Yetmezliği Probleminin Giderilmesine Yardımcı Olan Bitkisel Tedavi Metodu Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Yetmezliği Tedavisine Yardımcı Olan % 100 Bitkisel Ürünümüz Olan Yeşilex
 • Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Tedavi
  Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Tedavi Nasıl Uygulanır? Sorusuna Yanıt Olarak Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Tedavi İçin Yöntemler Ve Böbrek Yetmezliğine Bitkisel Tedavi Hakkında Faydalanacağınız Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır.
 • Böbrek Yetmezliği Genel
  Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Kanserinin Belirtileri
  Böbrek Kanserinin Belirtileri,böbrek Kanserinin Hangi Belirtilerden Sonra Meydana Gelmesi İle İlgili Yazımız Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Kanserinin Belirtileri Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Kanseri Ameliyatı
  Böbrek Kanseri Ameliyatı,böbrek Kanseri Rahatsızlığının Tedavisi Ve Ameliyatı Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanseri Tedavisi Ve Ameliyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı
 • Böbrek Reflü
  Böbrek Reflü,böbreklerde İdrar Reflüsü Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Reflü Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği
  Böbrek Yetmezliği Ve Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Yetmezliğinin Nedenleri
  Böbrek Yetmezliği Yetmezliği Nedenleri Ve Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Yetmezliği Tedavisi
  Böbrek Yetmezliği Tedavisi,böbrek Yetmezliği Tedavisi Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Yetmezli Ve Böbrek Yetmezliğine Yardımcı Bitkiler Ve Tedavisi Hakkında Merak Ettiğiniz Bütün Herşey Bu Makalede Yer Almaktadır..
 • Böbrek Hastalığının Tedavisi
  Böbrek Hastalığının Tedavisi İçin Neler Yapılmalı? Sorusuna Yanıt Olarak; Böbrek Hastalığının Tedavisi İçin Şifalı Bitkiler Ve Böbrek Hastalığının Tedavisi Hakkında Faydalanacağınız Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır.
 • Kronik Böbrek Yetmezliği Belirtisi
  Kronik Böbrek Yetmezliği Belirtileri. Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Hastalıklarının Tedavisi
  Böbrek Hastalıklarının Tedavisi.böbrek Hastalıkları Ve Tedavisi Hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Hastalıkları Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Rahatsızlıklarının Belirtileri
  Böbrek Rahatsızlıklarının Belirtileri,böbrek Rahatsızlıklarının Belirtileri Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Rahatsızlıklarının Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Ön
 • Böbrek Kumu Nedenleri
  Böbrek Kumu Nedenleri,börek Kumunun Nedenleri Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kumunun Nedenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz.
 • Kronik Böbrek Hastalığı
  Kronik Böbrek Hastalığı,kronik Böbrek Hastalığı Hakkında Tüm Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.kronik Böbrek Hastalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Hastalığı Tedavisi
  Böbrek Hastalığı Tedavisi.böbrek Hastalıkları Ve Tedavisi Hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Hastalığı Ve Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Tümörü Tedavisi
  Böbrek Tümörü Tedavisi,böbrek Tümörünün Tedavisi Hakkında Ki Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Tümörü Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği Diyaliz
  Böbrek Yetmezliği Diyaliz,böbrek Yetmezliği Hastalığının Diyaliz Tedavisi İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Yetmezliği Rahatsızlığının Diyaliz Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize
 • Kronik Böbrek Yetmezliği Nedir
  Kronik Böbrek Yetmezliği.böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Ağrısı Sebepleri
  Böbrek Ağrısı Sebepleri,böbrek Ağrısına Neden Olan Etkenler,hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Ağrısı Sebepleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Kanseri Metastazi
  Böbrek hücreli karsinom böbreğin en sık görülen malign tümörüdür ve yetiŞkinlerdeki böbrek tümörlerinin %90-95'ini oluŞturur. Tanı sırasında hastaların %30'unda uzak organ yayılımı vardır.
 • Böbrek Yetmezliği Ve Tedavi
  Böbrek Yetmezliği Ve Tedavi;böbrek Yetmezliği Ve Tedavisi Hakkında Bilmek İstedikleriniz Ve Daha Fazlası İçin Aşağıda Sizin İçin Hazırladığımız Yazımızı Okuyabilirsiniz.
 • Böbrek Kanseri Nedir
  Böbrek Kanseri Nedir,böbrek Kanseri Hastalığı Ve Bu Hastalık Hakkında Tüm Bilgiler Bu Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanseri Hastalığı Hakkında Bilmek İstediğiniz Tüm Bilgilere Ulaşmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Hastalıkları
  Böbrek Hastalıkları,böbrek Hastalıklarının Başlıcaları Hangileridir Merak Ediyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmalısınız.böbrek Hastalıkları İle İlgili Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.
 • Kronik Böbrek Yetmezliği
  Kronik Böbrek Yetmezliği Ve Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Yetmezliği Nedir
  Böbrek Yetmezliği Nedir Ve Tedavi Yöntemleri. Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Tümörleri
  Böbrek Tümörleri,böbrek Tümörleri Hakkında Faydalanabileceğiniz Bilgiler Bu Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Tümörleri Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği Hastalığı
  Böbrek Yetmezliği Hastalığı,böbrek Rahatsızlıklarının Başında Gelen Böbrek Yetmezliği Rahatsızlığı Hakkında Ki Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Yetmezliği Hastalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemi
 • Böbrek Yetmezliği Tedavisi
  Böbrek Yetmezliği Tedavisi. Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbreklerin Fonksiyonları
  Böbreklerin Fonksiyonları,böbrek Fonksiyonlarının Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Fonksiyonları Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Nakli Ameliyatı
  Böbrek Nakli Ameliyatı,böbrek Nakli Ne Zaman Yapılır,böbrek Nakli Nasıl Yapılır Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Nakli Ameliyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Kronik Böbrek Yetmezliği Tedavi
  Kronik Böbrek Yetmezliği Tedavi Yöntemleri Ve Tedaviye Yardımcı Bitkiler Hakkında Merak Ettiğiniz Bütün Herşey Bu Makalede Yer Almaktadır..
 • Böbrek Kanseri Evreleri
  Böbrek Kanseri Evreleri,böbrek Kanserinin Evreleri Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanserinin Evreleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği Tedavi
  Perhizde Kalori Gereksinimi Karşılarken Protein Alımı Kısıtlanmalıdır. Ayrıca Folik Asit Ve Gerekli Vitaminler De Verilmelidir. Böbreklerin Vücutta Su Tutulmasına Yol Açmadan Çalışması İçin İçilen Su Miktarı Denetlenmelidir. Böbrek Yetmezliğinin İlk Anlar
 • Böbrek Yetersizliği
  Böbrek Yetersizliği,böbrek Yetmezliği Sorunları Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Yetersizliği Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliği Nedenleri
  Böbrek Yetmezliği Nedenleri,böbrek Yetmezliğinin Nedenleri Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Yetmezliği Nedenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Tümörü Belirtileri
  Böbrek Tümörü Belirtileri Nelerdir Hakkında Tüm Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Tümörü Belirtileri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Reflüsü
  Böbrek Reflüsü,böbreklerde İdrar Reflüsü Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Reflüsü Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi
  Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi İçin Neler Yapılmalı? Sorusuna Yanıt Olarak Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi İçin Yöntemler Ve Böbrek Yetmezliğinin Tedavisi Hakkında Faydalanacağınız Bilgiler Bu Makalede Yer Almaktadır.
 • Gebelikte Böbrek Büyümesi
  Hidronefroz, Böbreği Büyüten Çeşitli Se­beplerden Sonra Meydana Gelen Hastalık Halidir. Böbreğin Pelvis Renalis Denilen Bölgesi Şişerek Böbrek Dokusuna Basınç Yapar Ve Onun Çalışmasını Bozmaya Baş­lar. Doğuştan Bir Darlık Veya Yapı Kusuru So­nucu Oluşan H
 • Böbrek Yetmezliği Sebepleri
  Böbrek Yetmezliği Sebeğleri. Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek Diyaliz
  Böbrek Diyaliz,böbrek Yetmezliği Hastalığının Diyaliz Tedavisi İle İlgili Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Rahatsızlığının Diyaliz Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Ö
 • Böbrek Kanserleri
  Böbrek Kanserleri,böbrek Kanseri Hastalığı Ve Bu Hastalık Hakkında Tüm Bilgiler Bu Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanseri Hastalığı Hakkında Bilmek İstediğiniz Tüm Bilgilere Ulaşmak İçin Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Kanseri Tedavisi
  Böbrek Kanseri Tedavisi,böbrek Kanserinin Tedavisi Hakkında Ki Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.böbrek Kanseri Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Yetmezliğinin Nedenleri
  Böbrek Yetmezliği Böbreklerin, Görevlerini Çeşitli Nedenlerle Ve Geriye Dönüşümsüz Olarak Yapamamasından Dolayı, Ortaya Çıkan Durumdur.
 • Böbrek
  Böbrek,vücudumuzun En Değerli Ve Önemli Olan Organlarından Bir Tanesi Olan Böbrek Hakkındaki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Nedir ,hastalıkları Nelerdir ,belirtileri Nelerdir Ve Böbrek Hastalıklarının Tedavisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olm
 • Böbrek Nakli Nedir
  Böbrek Nakli Nedir,böbrek Nakli Ne Zaman Yapılır,böbrek Nakli Nasıl Yapılır Hakkında Ki Makalemiz Aşağıda Yer Almaktadır.böbrek Nakli Nedir Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemize Mutlaka Göz Atmanızı Öneririz.
 • Kronik Böbrek
  Kronik Böbrek,kronik Böbrek Hastalığı Hakkında Tüm Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır.kronik Böbrek Hastalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İstiyorsanız Aşağıdaki Makalemize Göz Atmanızı Öneririz.
 • Böbrek Üstü Bezi Yetersizliğinde
  1 bardak kaynar suya, 10 gr dövülmüş kök konur, 10 dk bekletilir, günde 2- 3 bardak içilir 20 gün devam edilir, 10 gün ara verilir sonra yine aynı şekilde devam edilir. Meyan kökü toz haline getirilir, günde 3 defa 1-4 gr içilir.
 • Böbrek Kanaması 2
  Hazırlanan bu şuruptan yemekten önce bir çorba kaşığı içilir.
 • Böbrek Yetersizliği 2
  Elde edilen karışıma ceviz kabuğu suyu ilave edilerek bir gün dinlendirilir. Hazırlanan bu karışımdan yemek arası bir fincan içilir.
 • Böbrek Yetersizliği 3
  Sedef otu kaynar suda on dakika süre ile bekletilerek demlenir. Süzülerek elde edilen sıvı tedavi süresince ve aç karına yarım fincan içilir.
 • Böbrek Yetersizliği 4
  Sedef otu kaynar suda on dakika süre ile bekletilerek demlenir. Su ülerek elde edilen sıvı tedavi süresince ve aç karına yarım fincan içilir. Nohut, acı badem ve rezene havanda dövülerek ezilir.
 • Böbrek Yatmezliği
  Kronik böbrek hastalığı, böbreğin tamamen veya yüzde seksen fonksiyonunu kaybetmesi
 • Böbrek Yetersizliği 5
  3 ay İçerisinde böbreklerin iyileşerek normal görevini yapacak duruma geldikleri görülecektir. Anco formüle ilave olarak hastanın günde 3 defa birer tatlı kaşığı pelin yemeklerde yemesi gereklidir: Diyet aynıdır.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.