Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kendi Kendini Programlama
Kendi Kendini Programlama
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kendi kendini programlamada vücudun psikolojik ve fizyoloJik fonksiyonları denge sağlamış durumda, ruh ve vücut dinlenmektedir. Beyin, gergin günlük olaylardan ve olumsuz psikolojik durumlardan isteğinize (programınıza) göre istenilen yönde değişebilir.

Bunun için rahat oturmanız, derin nefes alıp vermeniz yeterlidir. İkinci aşamada kendi iç sesinizi harekete geçiriyorsunuz.

Eğer isterseniz o an uzayda uçabilir, deniz kenarında kumla oynayabilir, balıklarla yüzebilir, hayvanlarla oynayabilirsiniz.

Kendi kendinizi programlama durumundayken en küçük ayrıntısına kadar her şeyi hissedebilir, görebilir, duyabilirsiniz. Bu yöntemi öğrendikten sonra' birkaç dakikada bunları, bu sevinci rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Kendi kendinize programlamayı öğrenmeden önce ne istediğinizi bilmek zorundasınız. Kendi kendini programlama durumunda bulunan insanın vücudunda fonksiyonel değişiklikler oluyor, biyo mekanizma ve bağışıklık sistemleri tepki gösteriyor.

Bu durumdayken insan vücudu 600 kadar değişik ilaç üretebilir.

Bu yöntemi kullanarak baleden uzay uçuşlarına kadar değişik faaliyetler daha başarılı ve daha çabuk öğrenilebilir. Kendi kendinizi programlama size daha az hasta olma, iyi verimlilik sağlama,

gerektiği zaman strese karşı veya Depresyon durumlarında tüm

gücünüzü toplama konularında yardımcı olacaktır.

Kendi kendinizi programlamayı öğrenmeye başladığınızda ilk

aşamada siz "daruşmarun" sahibi olacaksınız. Daha sonraki yaşamınızda devamlı bu "danışman" ile yaşayacaksınız. Onu istediğiniz zaman ve her durumda çağırabilirsiniz. Bu "altın programın"ta kendisidir. Daruşmarunum işitir, görür, hisseder ve onunla konuşabilirsiniz, "Danışman" ile arkadaş olduktan sonra siz bir "savaşçı" oluyorsunuz. Savaşçı kusursuz bir bilgi avcısıdır.

Eğer av başarısız ise, avcı bilim sahibi olamaz.

Sıradan bir insan çok zorluk çeker ve aslında ne istediğini bilemez, karar veremez. Ancak kendi kendini programlama metodunu öğrenenler böyle bir sorun yaşamazlar.

Binlerce yıldan beri kullanılan doğal gıdaları yitiren bugünkü insan gelecek"teki tehlikeleri gayet iyi bilmeli, kendi psikofizyolojik olanaklarını da öğrenmelidir.

V 1. Vernadskiy 19. asırdan 20. asra geçerken antropoloji verilerini araştırarak dünyada cereyan eden jeolojik, kimyasal ve fiziksel olayların, canlı varlıkların ve insanların gelişmesinin tüm evrim süreçlerinin birliği ile ilgili olduğu konusundaki tezini ortaya koydu. Neoçevre -(bilinç faaliyetinin çevresi) ile ilgili teorisini ortaya koydu. Eğer insan yeni ortamda, yeni koşullar altında yaşamayı düşünüyorsa, bu teoriye göre yeni düşünce üretmelidir. Bu düşünce ile vücudunu özellikle beynini terbiye etmelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kendi

Kendini

Programlama