Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Biyoenerji Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?
Biyoenerji Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Biyoenerji Hangi Hastalıkları Tedavi Eder? : 1- Boyu kısa olanlarda Boy Uzatma ve vücuda verilen enerjiyle vücudun kendini geliştirmesini sağlamakta kullanılır.
2- İkinci derece yanıklar, burkulmalar, adale ağrısı, dizanteri, ishal, mide ağrıları, ateş, boğaz iltihapları, öksürükler, diş ağrıları gibi basit fiziksel rahatsızlıklar.
3- Şiddetli hastalıklar, tüberküloz, hipertansiyon, kalp problemi, hepatit, miyom, kist, epilepsi, eklemler.
4- Duygusal ve ruhsal rahatsızlıklar, stres, tansiyon, anksyiete, depresyon, fobiler, paranoya, şizofreni ve bunlara bağlı hastalıklar.

Pozitif Enerji Nedir?

İnsanda mevcut olan olumlu enerjidir. Bu enerjiyi üreten insanlarda zaman zaman bu enerjinin de çok olması onlarda bu enerjiyi atmasını gerektirir.. Bu paha biçilemez mucize çoğu zaman boş yere harcanmaktadır.Bu enerjiye sahip olan birçok kişi de bunun farkında ve bilincinde değildirler. Bu kişiler eğitim alarak şifacı olarak çalışmak zorundadırlar. Sayılarının pek fazla olduğunu söyleyemeyiz. Bu insanların Stres diye bir problemleri yoktur. Zihinsel olarak da son derece sağlıklıdırlar. Her şeye olumlu yaklaşırlar. Auralaraı sürekli çalıştığı için vücut ısıları oldukça yüksektir.Bioenerji‘nin kelime anlamı; doğal olan enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım vardır. Elektromanyetik akım; fiziksel bedenle sınırlanmamıştır. Böylece, bir bedenden diğerine akış yapılabilir. Bu elektromanyetik akım; bedenin sağ tarafında toplanmıştır.

Bioenerji Uygulamaları

Vücudumuzda bulunan elektrik akımı beden etrafından bir alan oluşturuyor. Buna "aura" deniyor. Aura artı ve eksi elektriklerden oluşuyor. Bu iki akımın dengede olması vücut sağlığı için şart.Denge bozulduğunda ise sağlık sorunları ortaya çıkıyor. Normalde enerji dengesi akupunktur iğneleriyle sağlanırken bunun bir başka yolu da güçlü enerjisi olan insanın daha zayıf enerjili bir insana enerjisini aktarması ile gerçekleşir.Bioenerjiye göre her insanın vücudunda yedi tane şakra bulunuyor. Ve bu şakralar enerji merkezleri olarak kabul ediliyor. Genelde enerji transferi bu şakralar üzerinden yapılıyor. 1 nolu şakra ile 7 nolu şakra arası enerji kanalımız olarak kabul ediliyor.

Bioenerji uzmanlarına göre kendi ellerimiz ile de vücudumuzdaki enerji akışına hakim olup bazı rahatsızlıklarımızı giderebiliyoruz. Özellikle en çok enerjinin bulunduğu yer olan parmak uçlarını kullanarak.Belki farketmişsinizdir, bir yerimiz ağrıdığı zaman elimizi ağrıyan yerimize götürürüz. Bunun sonucunda bir rahatlama hissederiz hatta kimi zaman ağrı geçer. Bu şakraların bulunduğu noktalarla temas etmekten kaynaklanır.

Şakraların vücuttaki yerleri ve tedavi ettiği hastalıklar


1. şakra: Kuyruk kemiği ile anüs arasındadır ve enerji sisteminin merkezidir.
2. şakra: Kuyruk kemiği üzerindedir. Üreme sistemini kontrol eder.
3. şakra: Bel omurgasının ortası ve göbektir. Sindirim sistemini kontrol eder. Ülser, hazımsızlık, böbrek iltihabını tedavii eder.
4. şakra: Göğüs kafesinin ortasıdır. Yüksek tansiyon, Kolesterol ve kalp problemlerine iyi gelir.
5. şakra: Göğüs kafesi ile boyun ortasındadır. Solunum yolları ve deriyi kontrol eder. Öksürük, astım ve alerjilere iyi gelir.
6. şakra: Alnın ortası, iki kaş arasındadır. Vücuttaki tüm sistemleri kontrol eder. Eklem ağrıları, baş ağrıları, uykusuzluk…
7. şakra: Başın üst kısmının tam ortasındadır (pineal bez).

Kimlerde Vardır?

Bu enerjiye sahip olan Aurası yüksek insanlar ne yazık ki sayıları çok azdır. Bu insanlar seçilmiş insanlardır ve belli zaman dilimlerinde dünya gönderilir.Birçok din alimlerinin yapmış olduğu yıldızname ve ebced hesabına göre ortaya bir tarih çıkmaktadır ve bu işle uğraşan bilim adamlarının da az çok hemfikir oldukları bir tarihe göre 1971 yılının Nisan ayının 25. gününde doğanlarda olması kuvvetle ihtimaldir.Birçoğu kendindeki bu kıymetli hazinenin farkında bile olmadan yaşarlar ve dokundukları, bulundukları yerlere adeta yaşam verirler. Bunlar ayaklı hayat pınarları gibidirler.Yaymış oldukları pozitif enerji ile bulundukları her yerde kendilerini hissettiriler. Sürekli gülümseyen ifadeleri ve gözlerindeki parıldayan ışıkla etraflarına huzur verirler. Bu insanların yanında herkes kendini huzurlu ve güvenli hisseder.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ekrem GündüzMerhabalar . Benim panik atak rahatsızlığım var . Bioenerji yöntemiyle tedavi edilmesi mümkün mü ? ilaç kullanmak istemiyorum . En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , Teşekkür ediyorum .
  • Biyoenerji

    Hangi

    Hastalıkları

    Tedavi

    Eder?