Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aura Bozuklukları ve Enerji Yüklemesi
Aura Bozuklukları ve Enerji Yüklemesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Aura Bozuklukları ve Enerji Yüklemesi :

Aurayı yeniden kurarken eski zamanlara ait bilgilerden yararlanabiliriz. Hiç vakit yitirmeden auraya anlatım ve etkili güç bakımından iki "mantra"yı bağlamalıyız: İnsan aurasım evren aurası ile birleştiren mantra "OUM" ve insan aracılığı ile evren auranın muazzam gücünü gösteren mantra "HRAM".

En uygun şekil sırtüstü, başınızı kuzeye doğru yönlendirerek yatıp, düzgün olarak nefes alıp vermektir. Nefes verirken HRAM kelimesini HR - A - M - M - M olarak söylemelisiniz. Vücudunuz altın parlak bir hale (nur aylası) ile çevrilmiştir. Tüm dikkatinizi belkemiğinin kuyruğunda toplayınız. Kuyruk bölgesinde muazzam bir hale vardır. Kuyruk bölgesinde "altın merkezli dört parlak ateş". Belkemiğinden yukarıya doğru altın ışın okla beraber yükseltmeye başlıyor. Kendimiz bu hareketi göbek ve belkemiği arasında durduruyoruz. Bu çakrada altı parlak ateş oluşuyor.

(Nefesinizi verirken HRAM kelimesini HR - A - M - M - M olarak söylemelisiniz). Belkemiği boyunca parlaklığı hissediyoruz.

Parlak alt, ikinci ve üçüncü parlaklık merkezlerine (çakralara) dikkat ediyoruz. Göğüs bölgesinde belkemiği düzeyinde dördüncü merkez bulunmaktadır. (Nefesinizi verirken HRAM kelimesini

HR - A - M - M - M olarak söylemelisiniz). Belkemiği boyunca altın parlaklığı hissediyoruz, boyun bölgesine doğru gidip orada duruyoruz (parlak bir ışıldama). Merkezin çevresinde onaltı büyük ateş (Nefesinizi verirken HRAM kelimesini HR - A - M - M M olarak söylemelisiniz). Bu ışık beyninize kadar çıkıp beyninizi ışıldatıyor. Beyninizin tepesi ışıldıyor. Dikkatimizi alın ve iki kaş arasındaki bölgeye konsantre ediyoruz. Oradan parlak mavi ışık çıkmaya başlıyor, alın bölgesinde merkezin tam ortasında, (Nefesinizi verirken OUM kelimesini O - O - OUM - M - M - M olarak söylemelisiniz).

Tüm merkezler parlamakta, belkemiğinin tümü parlak, temiz, evren enerjisini kolayca iletiyor. Keskin altın ışık aşağıdan yukarıya vücudunuzdan geçerken sonsuz evrene gidiyor. Çevrenizde küresel gözümüzü açıyoruz ve genel uzay ışığına dahil oluyoruz. (Nefesinizi verirken HRAM kelimesini HR - A - M - M - M olarak söylemelisiniz). Sonsuz uzaya giden ve gelen güç ışığı hür ve rahat hareket ediyor. Vücudunuzun her hücresini enerji ile dolduruyor. Sizin çevrenizdeki düzgün parlak aura yeniden oluşuyor. Tüm organlar düzenli bir şekilde enerjiyi almaktadır. Mümkünse bu durumu her an aklınızda tutun. Zor, stresli anlarda bu ışınlamaya gidin, vücudunuzu uzay enerjisiyle besleyin.

Bu durumdan çıkarken her şeyi dikkatimizde tutuyoruz. Dik katimizi vücudumuzun yüzeyi üzerinde konsantre ediyoruz. Tüm noktalar, tüm akupunkturlar çevremizde düzgün, güçlü, elastik, esnek aurayı tutmaktadır. Düzenli nefes alabiliyoruz. Nefes veriyoruz. Derin nefes aldığımızda kollarımızı başımızın üstüne yukarıya kaldırıyoruz. Nefesimizi tutuyoruz, parmaklarımızı birbirine geçiriyoruz. Topuklarımızı ve kollarımızı gerginleştiriyoruz, tüm enerjimizi vücudumuzun sol tarafına aktardık. Sol tarafımıza çeviriyoruz, kollarımızı ve ayaklarımızı hafif kaldırıyoruz, tüm enerjimizi vücudumuzun sağ tarafına aktarıyoruz. Nefes alırken oturuyoruz, parmaklarımızla ayak parmaklarımızı tutup bir halka oluşturuyoruz ve yavaş yavaş gözlerimizi açıp "Merhaba, ben evdeyim, ben kendi evimdeyim, ben vücudumdayım, dünya dayım." diyoruz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aura

Bozuklukları

ve

Enerji

Yüklemesi